Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet attól székrekedésem, ha...

Lehet attól székrekedésem, ha minden nap csak szendvicset és péksütit eszek? N

Figyelt kérdés
Sokat dolgozok, és mikor haza érek, teljesen le vagyok fáradva ahhoz, hogy este még főzzek is. Így megoldom az étkeztetésemet azzal, hogy napi 3x szendvicset eszek, ebédre meg veszek péksütit a mellettünk lévő pékségben. Kollégám minden nap rendel ebédet éttermekből, de nekem az sokba lenne, plusz nem eszek olajba sültet.

jan. 29. 22:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy időbe rendelgettem Caesar salátát, de mindig beteg voltam tőle, mert rossz az epém, és nem tudom megenni se az uborkát, se a paradicsomot.
jan. 29. 22:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Egyél gyümölcsöt, zöldséget is.
jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A péksüti alapból nem valami egészséges, azt sehogy nem ajánlanám, de minőséges szenyók sok zöldséggel fixen nem csinálnak székrekedést
jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Étterembe napi menü? Az nem olyan drága, átlag 1500 Ft, de abba már van leves és második. Ha heti 3x rendelsz, már jobb lenne a helyzet.
jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az az átlag inkább 2000 Ft.
jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, nem mindegy, hol, én 1100től láttam már menűt, egész 3000ig... de ha 1800, is megéri.
jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nem eszel elég rostot. Szendvicset cseréld teljes kiőrlésű kenyérre. És minden vasárnap szánj rá.egy órát hogy bevásárolj és megmosd, felvágd egy dobozba a zöldségeket. Onnan már csak enni kell.


Egyébként ha ilyen egysikuan eszel hosszutavon nem csak a keves rosttal lesz bajod hanem vitamin es asvanyi anyag hianyok is lesznek boven. Szelén vas magnézium b12 biztos de ez csak a kezdet. Nem véletlen kell az embereknek változatosan enni

jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Szombat-vasárnap miért nem lehet főzni? És akkor keddig megoldott.
jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez rövidesen hiánybetegségeket fog okozni. Én napi szinten ügyelek arra, hogy legyen zöldség~gyümölcs~gabona közül valami. Ha csak sajtos tészta van, akkor eszek almát mellé vagy vacsira alma és keksz joghurttal.

Már alma, körte, banán is segítség lenne ehhez a semmihez viszonyítva. Jó lenne megfőzni egy kompótot és azt reggelizni.


35/F

febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9, ha már keveset eszel gyümölcsöt, ne főzd, mert ki menj belőle némi vitamin.
febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!