Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Népligetből honnan szoktak a...

Népligetből honnan szoktak a külföldre menő járatok indulni?

Figyelt kérdés

A papíromon amit kaptam az áll, a cég indít buszt külföldre. Gondolom flixbus lesz, viszont semmi egyéb információt nem tudok róla csak annyit hogy a népligetből fog menni, és hogy hánykor.


Van külön állomás a kintre menő járatoknak vagy ott kell érdeklődnöm a pályaudvaron?



márc. 22. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Pár éve még úgy volt, hogy a régi BKV-s trolivégállomásról indultak a Flixbusok. Ahol a metrópótló is megállt annak idején. (a Szöglet presszónál)
márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A buszpályaudvarról indulnak a Flixbus járatai is (ahogy a RegioJet járatai is vasútállomásokról indulnak).
márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
márc. 22. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Kelenföldön dedikáltan a 2-es kocsiállás a Flixbuszé, fel van matricázva a logójukkal, de a tájékoztató kijelző is mutatja a járataikat. Feltételezem hasonló a helyzet a Népligetnél is.
márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

#2 Az pár éve volt.

#4 Nope. Érkezni meg indulni is tudnak több helyről. Meg kell tanulni olvasni meg fülelni. A Népliget a Flixbusnak komoly csomópont, nem Kelenföld-kategória, beérkezik és indul rengeteg busz 1-2 óra alatt is. Kezdjük ott, szerintem nagyobb területen, vagy legalábbis kevésbé átláthatóan (mert megszaggatja a látvonalat a bazinagy épület) vannak a kocsiállásuk a Népligetnél, és elég sok helyen tud megállni Flixbus.


Kérdező: te is megérsz egy misét, nyilván a papírodon nincsen se telefonszám, se email, nyilván meg kell kérdezni, hogy a pályaudvaron kell-e érdeklődni, mintha lenne olyan pályaudvar, ahol nem lehet érdeklődni, ha mástól nem, hát az ott ácsorgó többi embertől... Ha elmúltál 8 éves, akkor szüleid/tanáraid súlyos kudarcot vallottak nálad, elképesztően világtalan vagy.

márc. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Feltettem egy kérdést aki ott lakik, tudja-e. Nyugodj meg, már úton vagyok a cél felé és megkérdeztem akit kellett.


Az viszont biztos hogy te egy világi nyomorék vagy akit nem vertek meg még (bár ami késik nem múlik) az életben eléggé. Remélem ha elmész a csajoddal bulizni majd egy másik pasinak ott is oda büfögsz valami hasonló kaliberű lenézést, hátha viszonozza egyből a kedves gesztust. Paraszt.

márc. 24. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 a Kelenföldön megálló Flixbuszok a Népligettől indulnak. Nem mind áll meg ott, csak amelyik arra megy, így nyilván kevesebb járat van. De ha ott a Volánbusz kiírja a kijelzőn a járatait, gondolom a Népligetnél is működik ez, főleg ha lényegesen több járatról van szó ami több helyről indul, logikus lenne.
márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!