Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BudapestGo nem tud vonattal...

A BudapestGo nem tud vonattal utazást tervezni. Miért?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kb csak a városhatárig tervez vonattal, először azt hittem a bérlet-mizéria miatt van, de azóta csak megoldották volna. Írtam ma az ügyfélszolgálatnak, hogy mi a helyzet, mert kezd idegesítő lenni. Se telefonon, se asztali számítógépen nem tud mondjuk Ceglédre utat tervezni, helyette felajánlj egy X átszállásos, 3 órás busz utat a Volánnal.

márc. 23. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Ugye látod az alkalmazás nevében azt, hogy Budapest??? Miért kéne neked Ceglédre utat terveznie?

(Amúgy sem értem ezt az útvonaltervezős marhaságot, ennyire életképtelen mindenki, hogy nem tudja megnézni a vonatot, és külön hozzá az állomásra a tömegközlekedést, egyben kellenének a háztól házig instrukciók?)

márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A BudapestGo nem csak Budapestet ismeri, hanem az agglomerációt is. Eddig probléma nélkül elnavigált engem vonattal is bárhova Budapest körül, csak mostanában nem működik.

Másrészt nem vagyok életképtelen, hanem praktikusabb, és gyorsabb egy applikációban megnézni, hogy melyik a leggyorsabb útvonal (nem is feltétlen háztól házig) 2 csomópont között.

márc. 23. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Cegléd azért nem agglomeráció...
márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közölte, hogy a BudapestGo alkalmazásban március 15-étől ideiglenesen nem lesznek elérhetőek sem menetrendi adatok, sem útvonaltervezés a MÁV egyes vonataira."

márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom helyette a Google Maps-et, az minden tömegközlekedési útvonalat ismer.
márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oh, erről a közleményről lemaradtam.

Köszi a választ :)

márc. 23. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a bérletmizéria az oka, ugyanis kiterjesztették a Budapest Bérlet érvényességét az IC vonatokra is, amire eddig nem volt érvényes. Így most fejlesztik az appot, hogy az IC vonatokkal is tudjon tervezni (mert azokkal a járatokkal tervez amin a BB érvényes). Bár elég gány egy app, ha egy fejlesztés befolyásolja az éles appot. Ezt külön teszt rendszereken szokás csinálni, így a régi verzió működőképes marad a jelen formájában amíg elkészül az új verzió.
márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Haználd a google mapset, az mindent ismer.
márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!