Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécs-Budapest között miért...

Pécs-Budapest között miért nincs olyan opció, hogy ne kelljen helyjegyet venni?

Figyelt kérdés
Kesztely-Bp. Távlátban ugyanannyi időt megyek szinte, mégis lehet nem IC kocsiban utazni. Ráadásul semmit se kapunk a pénzükért, ugyanolyan lassú a szolgáltatás és hála az országbérletnek, kenyelmetlen is az IC mert mint a heringek annyian vagyunk mindig. :p

ápr. 9. 18:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10-es ez amiatt gáz, mert számtalanszor volt olyan, hogy ugyanazt a helyjegyet eladták többször, gondolom az ilyen szituk miatt. Úgyhogy én más utasokat nem szeretnék szivatni, de a trükk jó :D


Viszont arra se lehet alapozni h teljesn be az IC. Sokszor nem telik be. És h nem a dátum előtti napon veszem meg, akkor több, mint 300 forinttal drágább, ha aznap vásárolok. Tehát 617 forint helyett lehet fizetni nyugodtan 940 forintot a helyjegyért, ha nem gondolkodsz előre. :p

ápr. 13. 15:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Kb 20-30 jegyet végig lehet görgetni az appon. 10 perc után újra megnyitja őket.


Engem nem az zavart, hogy drága az IC, hanem hogy tutira ne legyen senki mellettem. Az pedig a nem ic kocsiban volt esélyesebb 😅

ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 én volt hogy egy osztály miatt àtmente a nem IC kocsiba, nem érdekelt. Kis túlzással ömlött belőlem a vér, pokoli hanyingerem lett a chipsszagtól amit ettek, meg 0 levegő volt. A nem IC kocsiban feltettem a lábam hosszában, nem kellett görnyedni, így a görcseim is enyhűltek valamelyest. Nem kívánok senkinek egy jó kis mensit nagy utazásokra. XD
ápr. 13. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!