Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir karácsony körüli...

WizzAir karácsony körüli járatára érdemes előre helyjegyért fizetni, vagy inkább várjam ki a 48 órán belüli időszakot?

Figyelt kérdés
Mióta a WizzAirrel repülök (kb 3 éve, ~30+ alkalommal) mindig kivártam a 48 órán belüli időszakot, mert sokszor 3500.-ért vettem a jegyet, de a székválasztásért elkért volna még 4500-5000 Ft-ot. Eddig sosem volt gond. Most dec.18.-án fogok repülni éjjeli járattal. Kockáztassak, vagy menjek biztosra?

2019. nov. 16. 10:09
 1/9 anonim válasza:
52%
Akkor egesz eletedben rosszul csinaltad. Mert van olyan opcio hogy nem kersz helyjegyet es akkor kapsz egyet veletlenszeruen 0 Ft-ert.
2019. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ez 48 órával az utazás megkezdése előtt lehetséges. Mindig applikációból veszem. Nincs más lehetőség a vásárlás során, csak az hogy “később választok helyet”.... az a később pedig 48 órával a repülés előtt van.
2019. nov. 16. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
En nem ertem, mit akarsz kockaztatni. A helyjegyet azert talaltak ki, hogy a hulyekrol meg egy bort lehuzzanak, nem azert mert ha azt nem veszel, akkor lemaradsz a geprol.
2019. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs helyjegyed, allni fogsz majd...
2019. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha mindenáron be akarsz korán csekkolni, akkor kell helyjegyet venni, de szerintem marhaság megvenni. Egyszerűen kihagyod az ülőhelyválasztást, aztán mindig akivel repülök vadászunk helyet magunknak egymás mellett. Még sose kellett nem egymás mellett ülnünk, pedig sose veszek helyjegyet. Ha még egyedül vagy akkor egyenesen baromság helyjegyet venni.
2019. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Én nem értem a problemadat kérdező. Egyszerűen csak kihagyod az ülőhely valasztast es kesz.
2019. nov. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

wizz-nél vannak járatok, ahol kötelező a helyfoglalás...én legalábbis most ezt tapasztaltam a Bpest-Berlin Schönefeld járaton. Van két opció, ajánl neked egy helyet X Ft-ért, de ha nem tetszik, akkor választhatsz magadnak is...nincs olyan opció, hogy jó neked check-in után egy random helyosztás is.

5-ös neked szerencséd volt, mert nem volt gondolom tele a gép...de nincs olyan, hogyha nem foglalsz választott helyet, akkor oda ülsz, ahova akarsz.

2019. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
#vagyok. Nagyon gyakran van tele a gép, csak tudni kell hogy kell azokat akik a kiszemelt helyesen ülnek szépen megkérni hogy cseréljenek🙂 meg volt már olyan hogy 3 egymás mellett ülő idegent szétrobbantotrunk a hekyeinkre. Van olyan alapból hogy egymás mellé kapunk helyet, stb. Gyakran repülünk a barátaimmal, mindig megoldjuk
2019. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi, én nem cigánykodnék és zargatnék idegeneket emiatt.


Kérdező, szerintem nem érdemes karácsonyi időszakban az utolsó percig várni a vásárlással. Én inkább megvennem előtte pár héttel.

2019. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!