Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Veszprémi, celldömölki, ajkai...

Veszprémi, celldömölki, ajkai személyvonatok, és a zalaegerszegi Göcsej InterCityk miért nem a Keleti pályaudvarra mennek?

Figyelt kérdés

Tehát a 9068, 9006, 9007, 968, 969, 9069 és Göcsejek menjenek, és induljanak a Keletiből.

Sokkal jobb lenne, hiszen nemhogy a Déli lenne tehermentesítve, de Veszprémből átszállás nélkül elérhető lenne Ferencváros, Népliget, és a Keleti. Például ha valaki Egerbe akarna menni, nem kéne 2-3 átszállással bíbelődni.



ápr. 27. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a veszprémi vonat sem tudna átmenni, de ilyet nem is állítottam. De most nem azért nem megy át a pécsi vonat a Keletibe, mert a Keletiben már nincs kapacitás, hanem mert a Kelenföld-Ferencváros szakaszon az építkezés miatt kevesebb a kapacitás. Egyébként ez a szakasz is szűk keresztmetszet, nem csak a Keleti.
ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kelenföld - Ferencváros - Keleti vonalon ugyanúgy közlekedhetne a veszprémi, mint a pécsi IC -k.

Most a Déli pu. vágányzár miatt valamiért sokkal kevesebben szálltak le Kelenföldön a Göcsej és Bakony ICről

ápr. 29. 14:49
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

De fogd már fel hogy mindegyik budapesti fejpályaudva csúcsra van járatva!

Ha elveszel valamit a déliből és odaadod a keletinek, akkor a keletitől kell vonatokat átcsoportosítani máshova.

ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Te meg fogd már fel, hogy ez csak egy vízió. 💀 Tudom hogy csúcsra van járatva nem kell 880x-ra leírni
ápr. 29. 15:21
 15/18 A kérdező kommentje:

"Ha elveszel valamit a déliből és odaadod a keletinek, akkor a keletitől kell vonatokat átcsoportosítani máshova"


Nem azért de erről is írtam.

ápr. 29. 15:21
 16/18 anonim ***** válasza:
De ennek a hasznossága nem nagyobb, mint a jelenlegi rendszernek, valószínűleg még kisebb is.
ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a veszprémiek megkapják hogy mehetnek a keletibe, akkor meg a békéscsabaiak fognak nyávogni hogy ők meg a délibe akarnak menni. Ez egy végeláthatatlan történet. Nincs értelme ezen kínlódni. Akkor lenne értelme ha meglenne normálisan Budapest átjárhatósága Bécshez hasonlóan és lennének Veszprém - Szolnok vonatok és hasonló átlós irányú vonatok.

De addig amig fejpályaudvarok vannak, gyakorlatilag teljesen mindegy hogy melyikre érkezel, mindegyik vízió ugyanaz... van 100 vonatot 4 állomásra, oszd el egyformán. :D

Budapest tömegközlekedése rohadt jó. Tessék szépen átszállni és menni metróval.

Én például nem megyek tovább Kelenföldnél vonattal szinte sosem. Van ott villamos, metró, vusz, minden, megyek amerre látok ami előbb jön.

ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Antal IC Debrecenből a Keletibe ment, közbe Molnár Attila gyorsvonat még csak Rákosig. Ki érti ezt?!
ápr. 29. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!