Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csináltok ha ellenőrrel...

Mit csináltok ha ellenőrrel találkoztok buszon, villamoson, és nem tudtok leszállni?

Figyelt kérdés
Ha nincs érvényes jegyetek, bérletetek, mit mondtok az ellenőrnek?
2010. okt. 29. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen nem fordulhat elő velem,mert mindig érvényes jeggyel,vagy bérlettel utazok.De ha mégis,akkor mindent úgy csinálok ahogy mondja az ellenőr,fizetem a büntetést szó nélkül kp-ban,vagy ha nincs nálam annyi,akkor csekkre később.
2010. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy nincs jegyem, de szegény vagyok, ráadásul hülyének néztelek, kedves ellenőr bácsi, és különben is hívj rendőrt, mert a személyimet bizony nem fogod látni!
2010. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mindig van nálam érvényes bérlet egyszer nem vittem buszon és leszálltam azt kész amúgy nekem ingyen bérletem van apám a BKV-nál dolgozik
2010. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nicht verstehen!!Nechápem---Non capisco-
2010. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megfejelem' :-))

Mellesleg a személyimben tartok 1db buszjegyet, ilyen esetekre. 300Ft, egyszer kell megvenni, de nagyon hasznos lehet később.. :-)

Vagy annyit mondassz h "leszállok" és kész, de egyszerübb az 1.

2010. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!