Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A H7 HÉV-pótlóbusz miért nem...

A H7 HÉV-pótlóbusz miért nem Csepel állomásig közlekedik a Szent Imre tér helyett? Ennyi erővel indulhatna a Közvagóhídtól, mert a Boráros térig párhuzamosan ott van a 54, 55, 223E, 224, 224E 255E buszok, valamint a 2-es villamos?

Figyelt kérdés

jún. 11. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csepeli vagyok - tőzsgyökeres, tehát megértem pár HÉV pálya r4ekonsrtukciót - mindig is ilyen gubancosan szokták megoldani "újabban". Régebben (8-10 éve) elment a HÉV potló a Csepel Plázáig, ami megfelel a HÉV végállomásának, és mivel arra jár több busz, a Pláza előtt, így simán mehetne onnan a HÉV potló, de nem. Amikor a HÉV pályáját rekonstruálják, akkor már egy ideje csak a Szt. Imre tértől a Borárosig jár a pótló busz. Talán a Pláza előtt állva akadályozná a forgalmat a bent álló potló busz, ezt nem tudni, mi is agyaltunk rajta egy ideig a miérteken, de már bele törődtünk, hogy ez van, ezt kell "szeretni".
jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A váltás, a beállás, a pihenés valóban nem volt jól megoldható a plázánál. Viszont amíg a tértől és a Karácsonytól már kevesen utaznak tovább, addig a Borárosra többen utaznak, instant kitolás lenne a Közvágóhídig járnia, kevesebb hátránnyal jár Csepelen a tér.
jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2+

Egyébként nekem személyesen így jó is, mert az Ady telepen lakok. Reggelente le tudok ülni, hazafelé Vermestől átsétálok. :-) Ilyen szempontból elvagyok a pótlással.

jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!