Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi alapján lehet tudni előre,...

Mi alapján lehet tudni előre, hogy a Dacia EN Bécsből Budapestre közlekedő MÁV által kiállított része milyen típusó 1. osztályú kocsival közlekedik?

Figyelt kérdés
Mentem már ugyanis DWA gyártmányú fülkés kocsival, ami nem volt rossz, de egyszer CAF gyártmányú fülkés kocsival mentem, amit össze sem lehet hasonlítani kényelem, tisztaság és belső dizájn szempontjából sem, sokkal jobb.
2010. nov. 1. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A vonatok összeállítását az aktuálisan érvényes SZVÖR tartalmazza. (Személyszállító Vonatok Összeállítási Rendje)

Ez DWA 1.o.-t tartalmaz, de gyakorlatilag mivel minőségben ugyanazon a szinten vannak előfordul mindkettő. Én is utaztam már DWA-n és CAF-on is, a DWA-t én is jobban kedvelem, a CAF szép belülről, de idióta a kagyló ülése.

2010. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ,a DWA 1.osztály halkabb is,de a CAFnál a szemben levő ülések összenyithatóak ággyá,ami nagyon praktikus és kényelmes egy esti,2 órás Hegyeshalom-Budapest utazás alatt,de mindenkinek más tetszik.
2010. nov. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!