Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mik a lehetséges opciók, ha...

Mik a lehetséges opciók, ha nem fizetem be a BKV ellenőr által kiállított csekket?

Figyelt kérdés
Duplán lyukasztottam a jegyet (az előzőleg lyukasztott jegyet egybefogtam a másikkal) és ezért "megbüntettek". Kiállított egy csekket a kedves ellenőr bácsi, hiába mondtam neki, hogy LYUKASZTOTTAM, nem érdekelte. De annyira jó fej volt, hogy mondta, hogy ha jövőhéten beviszek egy bérletet és a csekket, akkor CSAK 2000 forint lesz a büntetés, különben 12 000. Ja és hab a tortán, hogy munkanélküli vagyok(ezt is elmondtam neki), állásinterjún voltam és a MAJOM kitépte a jegyeket a gyűjtőből( a munkaügyi központ visszatéríti a TELJES tömb árát, ha abból nincs kitépve jegy). Ezek után egyszerűen nem vagyok hajlandó befizetni, hacsak nem kerülhetek miatta nagy kakiba... És még végezetül annyit, hogy lelkiismeretes lyukasztó voltam EDDIG!!!!!
2010. okt. 22. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

szerezz egy kölcsön bérletet, mutasd be 2ezer Ft-ért.

ez a legolcsóbb megoldás :(

ha megvan a címed Nekik jönnek majd az ajánlott levelek, aztán eladják követeléskezelő cégnek.. az meg rádveri minden költségét. igy a legolcsóbb,hidd el...

2010. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a bérletre nem kell ráírni a bérletigazolvány számát? Hogy lehet ezt megoldani? soha nem voltam ilyen helyzetben... :( És csak a nevemet kérték el, a címemet nem tudják. Vagy az is sokat segít nekik?
2010. okt. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!