Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért számolják a vonatokon...

Miért számolják a vonatokon az embereket?

Figyelt kérdés
Ma a Bp-Hatvan vonalon minden ajtónál állt egy táblás ember, és valamit írogatott. megkérdeztem az egyik embert, de nem válaszolt. ez titkos? és mit számolnak és mi célból?
2010. nov. 16. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom forgalomszámlálók, hogy mennyire kihasznált a járat. nálunk is van ilyen buszon és még az autókat is van amikor számolják az úton
2010. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Forgalom számlálók:)

Diákmunkában én is számláltam a főiskolás éveim alatt, tök jó meló volt. Nem szakadtam bele:))

2010. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Annak "megyek" el én is mármint forgalomszámlálónak! Dec. elején kezdem, buszon.

Ezért kapok vmi fizetést vagy semmit?

2010. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
bocs h így másba kezdek.
2010. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az eladott jegyekből nem derül ki?
2010. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkában mi órabért kaptunk érte. Számlálni kell hogy hány férfi és nő, illetve gyerek...stb. Ez a jegyekből nem derül ki. Na meg nem mindenki jeggyel közlekedik ( bérlet?):
2010. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És akkor a nő miért tagadta le?? megkérdeztem, hogy miért számolják, erre ő eltakarta a lapját, és bevörösödött, és ott ült és makogott. akkor mondtam neki, hogy ja ezt titok, és továbbmentem...
2010. nov. 16. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért tagadta le:( Nincs ebben semmi titkos!
2010. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A járat kihasználtságát napszaktól függően .(ritkitani vagy süriteni kell a járatot vagy még egy kocsit rákapcsolni...

És nem a negatív számokat tanulják: -a vonaton utazik 20 ember ,a következő megállóban leszállnak 25-en akkor 5 embernek vissza kell szállni a vonatra ,hogy ne legyen rajta senk.

2010. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 slozinger válasza:
Ha így számol hogy. egy fő, két fő, három fő, négy fő, öt fő, hat fő,hétfő, kedd szerda akkor gyanús a számláló egyén,valamiben sántikál !
2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!