Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Help! Hogy tudok eljutni...

Help! Hogy tudok eljutni Pesten az Autóbusz pu-ról a Népligetbe?

Figyelt kérdés

Annyit tudok hogy 1es villamos. De merre induljak? És ha ott vagyok a Népligetben, merre menjek a buszhoz? :S

Életemben nem voltam egyedül Pesten...be vagyok rosálva:S

Előre is köszi!


2010. dec. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Most honnan hova szeretnél menni? Ha lemész az aluljáróba, és szemben állsz a metró lejáratával, akkor jobbra kell a buszpályaudvarhoz menni.
2010. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pesten van több autóbuszpályaudvar, az egyik pont a Népliget. Valószínűleg sehová nem kell utaznod. De van pályaudvar a Stadionoknál és az Árpád hídnál is. Mindkettőről úgy jutsz el a Népligetbe, hogy megkeresed az 1-es villamost és felszállsz arra, amelyik a Lágymányosi híd irányába megy. Vagy Lágymányosi híd, vagy Népliget van ráírva. Amelyiken Népliget van (1A), ott egyszerűen elmész a végállomásig, ami a Népliget, amelyiken pedig a Lágymányosi út, ott leszállsz a Népliget megállónál.

A legtutibb módszer, ha bátran megkérdezed a többi utast, hogy merre keresd a megállót, melyik villamosra szállj fel, hol szállj le... bátran kérdezz, hidd el, segíteni fognak.

2010. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is higgadj le, és szép nyugodtan írd le, hogy pontosan honnan hova akarsz eljutni.
2010. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a buszról a stadionoknál szállsz le, akkor ott van mellette a villamosmegálló, arra felszállsz (1es villamos) ami a népliget felé tart és az ötödik megálló a népliget lesz, ott lemész az aluljáróba, és megkeresed a buszpályaudvar feljáratot, gyakorlatilag nem lehet eltéveszteni, mert ott lesz le mellette. :)
2010. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A népligeti villamos megállóból a felüljáró felé nézve egy nagy épületen a GÖSSER, és a BUDAPEST-NÉPLIGET felirat látható. Ott a buszpályaudvar!

[link]

2010. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húú, nagyon rendesek vagytok, köszönöm!! Érdeklődtem azóta máshol is, mindenki ezt ugyanezeket mondta. Hát neten csak ennyi van kiírva hogy autóbusz-pályaudvar - Népliget. Egyébként a Népligetből Kaposvárra szeretnék menni, a fél5össel. 29én:)

Köszönöm mégegyszer:)

2010. dec. 27. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!