Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha nincs se házam, se ingóságo...

Ha nincs se házam, se ingóságom, se bejelentett lakcímem, akkor a bkv miből vagy hogyan fogja tőlem behajtani az adóságokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű a válasz, és szerintem te is tudod:

sehogyan!


az egyébként furcsa, hogy nincs bejelentett lakcímed sehová sem

a törvény ugyanis azt írja elő, hogy valamennyi magyar állampolgárnak be kell jelentkeznie valamely lakcímre


adatnyilvántartóban meg lehet nézni, hogy korábban és azt megelőzően hol laktál stb.


de hiába is találnak meg (hogy hol laksz) az nem jelent semmit, hiszen NINCSEN TULJADONOD


vagyis nem nem a te pótdíjadból fog meggazdagodni a békávé

2009. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A hajléktalan sincs bejelentkezve sehova
2009. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Megteheted te is, h azt mondod hajléktalan vagy és akkor a lakcímkártyádban az lesz, h tartózkodási hely (pl.) V. kerület, vagy bemondod egy hajtéktalanszálló címét.


Egyébként a tartozást ha nincs vagyonod behajtani nem tudják, de elvileg ha lesz munkád vagy van akkor a fizudból vonhatják.

2009. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok hajléktalan csak albérletbe lakók,ahol meg felnöttem onnan már rég kijelentkeztem
2009. febr. 15. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy jó válasz olvasd el, nem olyan veszélyes ez a bKV-s behajtási cirkusz, nyugi:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__1..

2009. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bírósági úton perel, munkabérből von...meghurcol. Ez nem elég?
2009. szept. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!