Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatra miért csak úgy lehet...

Vonatra miért csak úgy lehet diákbérletet venni, hogy suli és lakóhely között? Ez egészen biztosan így van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 14:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen, csak így is elég költséges, de mindegy, megéri, mert Vele vagyok..
2011. ápr. 15. 01:43
 12/13 anonim válasza:
Ideiglenes lakcím. A csaj valamelyik szülője csak aláírná a bejelentődet... Az ideiglenes lakcím 2 évig érvényes úgy tudom. Te szüleid csak akkor tudnák meg, ha kezükbe akadna a lakcímkártyád. Kérdezz rá a MÁV-nál, hogy kiadják-e ideiglenes lakcím esetén is a bérletet. Szerintem igen. Meg vannak különböző kártyáik is, amikkel kedvezményesen utazhatsz. Nézz utána. A legegyszerűbb, ha melót vállalsz nyáron ott ahol ő lakik. Akkor fizetik a bérleted, és a hétvége meg a meló utáni időszak még mindig a tiétek.
2011. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kérni kell egy papírt amivel igazoltan vehetsz bérletet akkor is ha nem az iskolád és a lakhelyed között utazol.Ott fel vannak sorolva lehetőségek h miért:kihelyezett gyakorlati hely stb... Bejelölöd azt h egyéb kapsz egy igazolást és vehetsz bérletet.Nem kérnek hozzá semmit.
2011. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!