Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A keleti vagy a nyugati...

A keleti vagy a nyugati pályaudvar a veszélyesebb?

Figyelt kérdés
Első osztályon IC-vel utaznék hétvégén egyedül 16 éves lányként...
2011. jún. 10. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem veszélyesebb a másiknál.....

Mindkét helyen megvan az esélye hogy megtámadjanak, de ugyanígy megvan az esélye az utcán is...

Felesleges túlaggódni szerintem ennyire, főleg IC első osztályon...

2011. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A nyugati trógerebb.

A keletibe inkább csak arabok vannak, akik pénzt váltanak.

Ezzel szemben a nyugati tele van cigánnyal, főleg kurv*ákkal.

2011. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak arról van szó, hogy a szüleim nagyon féltenek, apa rendőr, ezért ő mégjobban. És hallottam egy jópár olyan esetet, amikor a cigányok betörték vkinek az orrát, pedig nem egyedül volt, kirabolták, összeverték. Úgyhogy nem akarok vakmerően utazni.
2011. jún. 10. 19:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Történt már ilyen, de azért ennyire nem kell aggódni:)

Attól függ hová mész, próbálj meg a közelebbi pályaudvaron leszállni és ne parázz.

2011. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyíiregyről Bp-re mennék, majd vissza.
2011. jún. 10. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Pfff..de pesten belül hová mész?:D

Tipikus nő vagy:D

2011. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A VII. kerületbe mennék. És miért írod, hogy tipikus nő vagyok??? Életem során a szüleim a szoknyájuk alatt akartak hordozni, ahonnan én mindig nehezen, de kitörtem...Mindig hülyének néznek mert nő vagyok??? Annyira utálom az ilyen embereket!

És most nem azt kértem, hogy szólj be, hanem segítséget és tanácsot szeretnék!

2011. jún. 10. 21:40
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne csodálkozz:D

Megkérdeztem, hogy hová mész, erre leírod, hogy nyíregyről pestre XD

Nem azt kérdeztem, hogy honnan, hanem hogy hová, mert akkor meg tudom neked mondani, hogy hol érdemes leszállnod.

Na mindegy, 100% biztos vagyok benne, hogy nem fogod felfogni miről magyarázok.:)

2011. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A Keletiben csak a taxisokat kell leráznod, de ők inkább a nemzetközi vonatok utasait célozzák meg, de IC 1. osztály esetén is leshetnek rád. (Nem veszélyesek, ha magyarul beszélsz /"Köszönöm, nem!"/, beszélsz, akkor már nem is foglalkoznak veled.) Velük tuti, hogy találkozol!

A pénzedre meg mindenhol vigyázni kell, mert zsebtolvaj bárhol lehet. (De azok Nyíregyházán is vannak.) Tehát szorosan fogott táska, vagy belső zseb ajánlott.

Ha Nyíregyházán laksz, akkor nem hiszem, hogy félned kéne, ott is elég sok "sötét" alak van, így már hozzászokhattál...

2011. jún. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak!

De amúgy a taxisok miért veszélyesek?

2011. jún. 11. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!