Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A keleti pályaudvar milyen...

A keleti pályaudvar milyen belülről?

Figyelt kérdés
Egy barátommal találkozom, bizonyos okok miatt nem megyek rögtön a vonata elég, úgyhogy arra gondoltam hogy a bejárat közelében valami nem feltűnő helyen várakozok majd rá. Fogalmam sincs hogy milyen belülről, hol lehet leülni stb... Szóval a lényeg hogy valami nyugis hely kéne bent az épületben, megtalálható helyen.
2011. szept. 29. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van Start Klub VIP vagy magasabb rangú kártyád: Üzleti váróterem. Ez a 9. vágány mellett van, bent korlátlanul lehet enni/inni (ingyen), és kényelmes fotelok vannak.


Van két váróterem, szintén a 9. vágány mellett, de ezek általában tele vannak csövessel, meg cigánnyal. Találkozni szerintem a Lotz terema legjobb, ez a 6. vágány mellett van.


Itt egy áttekintő térkép: [link]

Ez az üzleti váró: [link] (nagyobb képet nem találok így hirtelen)

Ez pedig a Lotz terem: [link]

2011. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én egy magányos padra gondoltam mondjuk, de mindenesetre hasznos volt a válaszod.

Köszi :))

2011. szept. 29. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hát, a keletiben szerintem nemigen fogsz magányos padot találni, elég sok ember szokott ott lenni, pad meg igen kevés...

szerintem az első válaszoló nagyon jókat írt, ennél nyugisabb hely nemigen lesz :(

2011. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
koszos
2012. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!