Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Batthyány tértől a Filatorigát...

Batthyány tértől a Filatorigátig hány km-rel számoljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
5,3 km HÉV-vel
2011. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. jún. 24. 16:34
 3/9 A kérdező kommentje:

"Budapest határán belüli utazáshoz az utasnak rendelkeznie kell érvényes bérlettel vagy érvényesített jeggyel."


Ez a HÉV jegynél van feltüntetve.Akkor nekem nem elég a HÉV+ a metrójegy,hanem valami másfajta jeggyel is rendelkeznem kell?(Basszus eligazodni a pesti közlekedésen...!:)Vagy válasszam az átszállójegyet?

2011. jún. 24. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a Batyiról mész a Filatorigátig, akkor nem kell semmilyen külön jegy, veszel egy sima vonaljegyet és kész. Amit olvastál az csak akkor érdekes, ha elhagyod Budapest határát.
2011. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve választhatod az átszállójegyet is. Leírnád, pontosan honnan jösz, mert akkor egyszerűbb lenne segíteni?
2011. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is az átszállójegyet néztem,de szlára lesz,és minél olcsóbban akarom.A keletiből megyek a Batthyány-ig metróval,onnan Hévvel a Filatorigátig.
2011. jún. 24. 17:03
 7/9 A kérdező kommentje:
szlára-számlára:)Köszönöm,hogy segítesz!
2011. jún. 24. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a Keletitől jössz, akkor semmi gond. Veszel egy átszállójegyet, aztán eljösz a metróval a Batthyány-ig, majd onnan HÉV-vel a Filatorigátig. Ennyi, nem kell kilométereket számolni. Visszafelé ugyanígy, de érdemes megvenni a Keletinél a jegyet visszafelé is, mert a Filatorigát környékén nem könnyű beszerezni.
2011. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,így lesz,köszönöm szépen!
2011. jún. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!