Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el Budapest, Jókai...

Hogy jutok el Budapest, Jókai Mór utcából legegyszerűbben a Keleti vagy Nyugati pályaudvarra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nézd meg, hogy jó-e a cím, mert kerültet nem írtál...

2011. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
TAXIVAL!!!
2011. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lemon, köszönöm a válaszokat, de nem erre az utcára gondoltam. De igazad van én b@asztam el, mert kerületet meg nem írtam. Íme tehát a pontos cím:

1223 Budapest, Jókai Mór utca 21

azt hiszem ez a XXII. kerület

2011. júl. 23. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor vagy Keleti vagy Nyugati? :D


Egyébként több lehetőséged is van:

1.

Elmész Budatétény vasút megállóig (Campona mögötti megálló), onnan olyan 15 perc alatt bent vagy a Déliben, de nézd meg előre, mikor jön a vonat, mert óránként csak 2 van.

Ott a 2-es metróra szállsz, és vagy közvetlenül a Keletiig mész, vagy a Deák Ferenc téren átszállással a 3-as metróra a Nyugatiig. Nagyjából 15-20 perc alatt (átszállásokkal együtt) ez is megvan, szóval a teljes út max. 35-40 perc.

Ez a leggyorsabb megoldás, de csak akkor, ha menetrendhez igazodsz, egyébként szívás.


2.

Felszállsz a Nagytétényi úton közlekedő 33 vagy 33E buszra, elmész a Móricz Zsigmond körtérig, ez olyan 25-30 perc.

Ott felszállsz a 7E vagy 173E buszra, elmész közvetlenül a Keletiig, ez 10-15 perc.

Nyugatihoz: a buszról leszállsz a Ferenciek terén (5-10 perc), és a 3-as metróval elmész a Nyugatiig (5-10 perc).

Szóval ez az út megvan max. 50 perc alatt, viszont elég kényelmes, mert minden sűrűn jár.

2011. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!