Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyi idő mire a Csepel...

Mennyi idő mire a Csepel Szentimre tér hév állomásról eljutok az újpest központig?

Figyelt kérdés

az a Helyzet hogy a legrövidebb út innen eljutni oda h a 151-es busszal kőbánya-kispestig (onnan ugye busszal kell menni a határ út metró állomásig még egyenlőre)

Ott fel szálni a 3 metróra szerintem ez a legrövidebb út, és engem érdekelne hogy ezen az út vonalon menji idő mire oda érek, a [link] valamiért nem adja ki ezt az út vonalat, pedig ez a legrövidebb út vonal, és a legegyszerübb! gondol ott meg nézem h menji idő alatt érek oda, de mondom, ezt az utvonalat nem adja ki, ojat ad ki hogy én a hévvel menjek el a boráros térig, onnan meg a 4-6 vilivel a metróig, és ott száljak fel, hát ez normális? nem egyszerübb a 151 busszal kökiig, onnan busszal a határ útig (mert ugya ott most valamijen izé építkezés v mi van)

na m1 a lényeg h menji idő alatt érek Újpestre az alábbi útvonalon:

Csepel szent imre tér ------> 151 busz-------> Kőbánya-KIspest-----> valamejik meghosszabbítoto útvanolon közlekedő busszal----------> határ út----------> 3-as metró-------> Újpest központ


na ez menji idő?


2011. aug. 27. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
És épp amiatt, hogy most Kőbánya-Kispesten nincs metró, valóban jobb ötlet hévvel menni.
2011. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csepel - Boráros tér Hév-vel

Boráros - Ferenc körút ( Corvin negyed ) 4-6-os villamossal

Ferenc körút - Újpest központ metróval

Szerintem ez most gyorsabb a Köki építése miatt...

2011. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

H7 HÉV > Boráros tér

4-6 villamos > Corvin-negyed

3 metró > Újpest-központ Így eljutni kb.:40 perc

2011. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok ahogy leírtad úgy 61 perc az utazás plusz még a várakozás kb.: 70 perc úgyhogy inkább ahogy az előbb leírtam úgy menj
2011. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ha úgy 40 perc akkor oké, de ha kész lessz köki akkor már a 151 busszal fogok menni meg metróval, de amíg nem jár végig a metró addig így megyek majd=

7H----> Boráros tér-----> 4-6 vili----> korvin negyed---> metró

de ha kész lessz köki akkor nem így fogogk majd menni :D

thx

2011. aug. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!