Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben buszállomástól,...

Debrecenben buszállomástól, hogy jutok el TÖMEGKÖZLEKEDÉSSEL a Gázvezeték utcai salakmotorpályára?

Figyelt kérdés
kérem pontosan írjátok le. Mivel nem debreceni vagyok így az utcákat nem ismerem.
2011. szept. 20. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az állomás előtt, a széchenyi utcán vagy egy buszmegálló. A 42/42Yos busz pont ott megy, és a salakmotorpálya előtt tesz le, a megálló neve is az lesz.
2011. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*van egy buszmegálló.
2011. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és időpontokat hogy tudok megnézni? (10-re a pályánál kellene lennem)
2011. szept. 20. 19:22
 4/6 A kérdező kommentje:
*hol tudom megnézni hogy milyen időközönként indul a busz a pályára?
2011. szept. 20. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Felmész a DKV.hu-ra, menetrendek, lenyitod a 42est, és ott a Kishatár utca/Nyugati Ipari Parktól induló buszokat kell nézned. Bal oldalt ott lesz a menetidő táblázatban, ott ha rákattintasz a Helyközi Autóbuszállomás megállóhelyre, akkor egy külön lapon behozza, hogy mikor és ahhoz a megállóhelyhez. De azért legyél ott hamarabb, van, hogy hamarabb odaérnek.
2011. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, egyik helyen elírtam, "és" helyett "ér".
2011. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!