Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek az alább...

Mi a véleményetek az alább olvasható esetről?

Figyelt kérdés
2011.09.29-én Budapesten utaztam a 33-as busszal estefelé, 17:00-kor indult a Móritz Zsigmond Körtérről, a jelzése FJX-219. A sofőr már az elején, miután felszálltam a buszra, rácsukta az ajtót a lábamra, ízeset káromkodva, hogy siessek. A vezetési stílusa minősíthetetlen (kövér gáz, satufék, bunkón mások elé vágás). A végállomáson szálltam le, ahol egy "Mozdítsd már a büdös valagad!" mondat és egy szintén ajtó rám csukás kíséretében hagytam el a buszt. Miután intettem neki (semmi obszcén), hogy azért gondolkodjon már mit beszél és csinál, édesanyám és a legősibb mesterség kapcsolatát ecsetelte a rettentő kulturált úriember. Néha azért elönt a vörös köd, hogy ez az emberszabású az én pénzemből kap fizetést, hiszen vagyok olyan hülye, hogy bérletet veszek és ezért, ha szolgáltatási minőségen nem, legalább némi kulturáltságot elvárok.
2011. szept. 30. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
több hiba van a történetedben :) az első az hogy már-már annyi csúnya dolgot tett a sofőr hogy hihetetlennek tünik és általában ami hihetetlen az nem is történt meg :P a másik dolog, lehet szar napja volt, aznap elütött egy öreg nénit, de megkell csinálnia a műszakját, aztán munka végén kirugják, a felesége otthagyta és a gyerekek utálják emiatt. Ne foglalkozz vele utazz és örülj hogy ment busz és nem gyalog kell menned. (Amúgy meg járjál kocsival mert a benzin már-már olcsóbb ... a másik meg miért fizetsz bérletet? xD
2011. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelents be a bkv-nál így meg tudják büntetni.Kirúgni sajnos nem fogják de kap egy rosszpontot és ha több ilyen van akkor repül.Van rengeteg munkanélküli a helyére.
2011. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!