Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha elhagytam a diákigazolványo...

Ha elhagytam a diákigazolványom iskolalátogatásival lehet utazni diákjeggyel?

Figyelt kérdés
nagyon fontos!?
2011. szept. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan ment,többeket ismerek aki még meg sem kapták (MÜTF).

Lehetni lehet de nem százas a sztori,némelyik ellenőr simán megbüntet érte.

Pótold az igazolványt mielőbb.

:D

2011. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet. Szóval simán megbüntethetnek érte. Igényelj ideiglenes diákot.
2011. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most járt le az idéglenes és beadtam az eredetire apénz is de lassan 1hónapja de még nincs kész :S
2011. szept. 30. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2011. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Egy darabig még lehet:


"Az oktatásért felelős államtitkár ezzel kapcsolatban kezdeményezte, hogy a közlekedési szolgáltatók átmenetileg fogadják el az iskolák által kiadott tanulói jogviszony-igazolást, hallgatói jogviszony-igazolást, illetve a közoktatási vagy felsőoktatási diákigazolvány-igénylőlapoknak az iskolák által hitelesített (intézményvezető által aláírt és az intézmény hivatalos bélyegzőjével ellátott) másolatát. A közlekedésért felelős Nemzeti Fejlesztési Minisztérium egyetértett a kezdeményezéssel."

[link]

2011. okt. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!