Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha egy adott volán társaságtól...

Ha egy adott volán társaságtól veszek bérletet azt használhatom más társaság járatain?

Figyelt kérdés
Mátra Volános bérletem van és ma úgy alakult, hogy Kunság Volános busszal utaztam haza. Sokan álltak a buszon és a sofőr felállt és elég bunkó módon közölte, hogy holnaptól nem enged fel csak olyan embert, akinek Kunság Volános bérlete van.
2011. okt. 3. 17:58
 1/6 anonim válasza:
100%

Bármelyik volántársaság járatával lehet közlekedni,a lényeg az,hogy érvényes legyen a bérlet és az utazási távolság jó legyen.

Én 22 éve utazom a jászkun volánnal.Egy időben az agriáson volt egy sofőr,aki nem akart elvinni bennünket.Beszóltunk a központjukba,egy idő után,mikor már csak félig volt a busz az addigi tömeghez képest,levették a sofőrt.

További kellemes utazást kívánok!

2011. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Bácsvolánnal utazok, ott is veszek bérletet de simán felengednek a kunság volán járatára és nem csak engem hanem mindenkit. Egyik ismerősöm pesti buszon vett bérletet, nem tudom milyen volántársasághoz tartozott a busz de másmilyen volt a bérlet és az egyik bácsvolános belekötött. Ettől függetlenül felengedte mert fel kell hogy engedje.
2011. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írtok. A Volánbusz bérletek már majdnem mind új típusúak, amin nem csak a km szerepel, hanem az is, hogy mely megállók között érvényes. [link] Ezzel hiába akarnék más társaság buszára szállni. De amikor még a régi bérlet volt, (amin csak a km szerepel) ahhoz meg kellett igazolás, amelyen szintén szerepelt, hogy mely megállók között érvényes. Igaz, hogy ezt az igazolást a sofőr nem kérte, de az ellenőrök állandóan elkérték.
2011. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudatlanul ne írj, ugyanis Pl.: a Baja-Kecskemét útvonalon járnak Bács Volános, és Kunságos buszok is. Azaz, ha erre az útvonalra van bérleted, bármelyik társaság buszára felülhetsz.
2011. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy föl kell engedie. A busznak van kiírva megállóhely a lakhelyemen, ezért joggal utazok rajta.
2011. okt. 4. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:18!


Akkor egyértelműbben kéne fogalmazni! Olvasd el mit írt az első válaszoló: "Bármelyik volántársaság járatával lehet közlekedni,a lényeg az,hogy érvényes legyen a bérlet és az utazási távolság jó legyen"

2011. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!