Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elkapott egy ellenőr, most...

Elkapott egy ellenőr, most Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkapott a buszon egy ellenőr, mert nem volt diákigazolványom és olyan izé igazolólapom, és éppen az iskolalátogatásim sem volt nálam(beteg voltam), és azt mondta, hogy ha felmutatom őket, akkor nem leszek megbüntetve. Viszont azért nincsen diákigazolványom, mert tavaly nem kaptam meg, pedig még a visszaigazoló csekkem is megvan róla, nemrég adtam fel az újat, ami még nem jött meg. Iskolalátogatásim pedig van. Most mit tegyek/mit tehetek*kérdőjel* Amit mutatott telefonszám, hogy hívjam fel, és majd be kell mutatni őket...Nem veszik fel...
2011. okt. 13. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az iskoládba és kérd meg szépen a titkár nénit, hogy állítson ki egy ideiglenes diákigazolványt, de úgy, hogy előző napot írja be kiállítás dátumának.

Utána ezzel a diákkal és a bűntetéseddel+bérleteddel bemész a volán irodájába bemutatod őket (mondván volt neked ideiglenes diákod, csak otthon hagytad) és kifizeted a bemutatás díját a bűntetésed meg eltörlik.

Ezt intázd el ma, ne húzd az időt vele.

2011. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"kifizeted a bemutatás díját"

Ez mennyi lenne?

2011. okt. 13. 10:57
 3/5 A kérdező kommentje:

ÉS hova kell bemutatni?

Mátranováki vagyok, Nógrád megyéből. Salgótarjánban van egy végállomás, ott lehet bérletet meg ilyesmiket venni. Oda kell elvinnem majd?

2011. okt. 13. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom... A volán oldalán nézz utána, ami megbűntetett ott biztosan fent vannak ezek az információk.
2011. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a választ, Megnyugtató volt! :)
2011. okt. 13. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!