Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért a reggeli busszal megy...

Miért a reggeli busszal megy az összes öregasszony a temetőbe, piacra?

Figyelt kérdés

Pécs, reggel. Városba befelé menő busz. Munkába siető emberek, diákok. A buszon lévő tömeg fele azonban vagy a temetőbe megy, vagy a piacra.

A sok nyugdíjas nem ér rá később menni, amikor egész nap otthon van?

Vélemények, indokokat várok...


2011. okt. 20. 23:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Elfogy az akciós farhát!
2011. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Haza akarnak érni, mire kezdődik a Kívánságkosár.
2011. okt. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
24%

Jársz Te piacra? Ott általában már pl délben szinte semmi nincs. Ha az öregasszonyok közül netán valamelyiknek éppen ebédet kell készítenie az iskolából hazatérő unokájának, menjen du 2-kor?

Általánosítasz.

2011. okt. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy eltévedve, ha azt hiszed, hogy vásárolni járnak a piacra! Nekik az olyan, mint a fiataloknak a facebook.
2011. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek.Bp-en kb ugyan ez van.Legalábbis amerre én lakok,a villamoson,buszon.Szörnyű!
2011. okt. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
92%

Egyrészt a piacon reggel van legszebb áru.

A másik, nem elhanyagolható szempont, hogy az öregek rosszul alszanak, korán reggel felébrednek. Úgy szocializálódtak, hogy jobb a dolgokat minél előbb elintézni, tehát el is kezdik.

2011. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom biztos nem bírnak aludni. de idegesítő mert amúgy is tele van a busz és még jönnek csőstől felfele rá. Tolakodnak cseszegetnek mindenkit add át a helyed meg stb.

Ez akkor idegesítő mikor pl melóba mész 1 heti hajtás után aludnál 5 percet a buszon és elkunyerálják a helyedet. Aztán állhatsz még 12 órába egész nap a munkahelyeden meg minden. Idegesítő szerintem is. Az egy dolog hogy tisztelni kellene az időseket de úgy nem lehet ha folyton visszaélnek ezzel a nyugdíjjasok.

2011. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
érdekes, hogy mindenki az öregeket szidja ész nélkül pedig ez a volántársaságok sara, hogy képtelenek összehozni egy normális menetrendet vagy két buszt indítani a reggeli csúcsban...egyébként az öregasszonynak pontosan annyi joga van felülni a buszra mint nekem vagy neked.
2011. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%
ezért járok kocsival :D
2011. okt. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk például fél8-8 után esélytelen tejet kapni a piacon, sőt igazából bármit. Így - habár nem vagyok nagymama - ha piacra megyek, hétkor megyek, mert utána nincs értelme.
2011. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!