Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért a reggeli busszal megy...

Miért a reggeli busszal megy az összes öregasszony a temetőbe, piacra?

Figyelt kérdés

Pécs, reggel. Városba befelé menő busz. Munkába siető emberek, diákok. A buszon lévő tömeg fele azonban vagy a temetőbe megy, vagy a piacra.

A sok nyugdíjas nem ér rá később menni, amikor egész nap otthon van?

Vélemények, indokokat várok...


2011. okt. 20. 23:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A budapesti éjszakai járatokon van ellenőr, biztonsági őr, akinek mutatnod kell a jegyedet.

Ha nincs fel sem enged, mert eléd áll és letessékel.

2011. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy eltévedve, ha azt hiszed, hogy vásárolni járnak a piacra! Nekik az olyan, mint a fiataloknak a facebook.

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 00:15



EZ MEKKORA VÁLASZ :)))És milyen igaz!!!!


Amúgy a kérdés is jó,sőt tovább is lehetne boncolgatni hogy miért DÉLBEN mennek feladni a lottót a kiszáradt,alacsony vérnyomású mamik és papik nyáron,amikor HŐSÉGRIADÓ van és 38 fok :D ???

2011. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy megértem a kérdezőt,de az is igaz hogy toleránsabbnak kell lennünk egymással valóban.Egy közösségről sok mindent elárul hogy hogyan bánik az öregeivel.És ne felejtsük MI IS leszünk olyanok,ha egyáltalán megérjük,mert előbb meg kell érni azt a kort,amit nekik már sikerült.Gondold azt hogy inkább állsz végig,mert erős vagy és fiatal..ők gyöngék már,törékenyek,védtelenek.Mi mai fiatalok teljesen elvadultunk,lenne mit tanulnunk a régiektől,tisztességet,erkölcsöt,előzékenységet stb

Engem sokkal jobban zavar ha cigarettázó cigányokat látok a buszon,vagy részeg hajléktalant,akinek a hajában nyüzsögnek a tetvek,tbc-s és a tetejébe még össze is csinálta magát.Na nekik SEMMI keresnivalójuk nincs a tömegközlekedésen.Különben is,hová mennek???

2011. okt. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%

Áhhh. Csúcs! Én is pécsi vagyok, szerencsére egy ideje nem kell reggel mennem a városba, de agybaj, ami itt megy.

Az a szomorú, hogy ha fiatal vagy, akkor nincs semmi bajod. Nem vagy fáradt, nem vagy rosszul. Tök jól vagy, friss és fitt és kész. Ennek így kell lennie.


Én kifizetem a közel 7000 forintos bérletet, ő meg ingyen utazik, de ha lemerek ülni, rögtön nekiáll okoskodni...

2011. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!