Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volt már olyan h hánynotok...

Volt már olyan h hánynotok kellett a buszon? Ha igen mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt, de erre a célra tarts magadnál egy nejlonzacskót. Ez még a jobbik eset gondolj bele az mit csináljon akinek fosnia kell?!
2011. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is hányós vagyok, és, ha hosszabb útra megyek busszal, vagy kocsival, akkor előtte mindig veszek be gyógyszert.

Így megelőzöm, mert nagyon kellemetlen a buszon hányni mindenki előtt.

2011. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 komasa ***** válasza:
Én hányós voltam gyerek koromban, de szerencsére elmúlt. A rosszullét elleni gyógyszer az jó (én a daedalon-t vettem be utazás előtt), és a zacskó sem rossz legvégső megoldásként. Ha rosszul vagy szólj a buszsofőrnek, hogy leszállnál pár percre, amíg vagy kihányod magad, vagy jobban leszel. De a daedalon a legjobb megoldás!
2011. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére még nem volt. Osztálykiránduláson mindig volt pár rosszul lévő gyerek, telehányták a busz kukáját (begyógyszerezve is), amit egyszer ki is borítottunk véletlen. Hát volt "öröm". :D


Amúgy próbálj a menetiránynak megfelelően ülni és ne annak háttal. Nézz ki az ablakon, a lehető legtávolabbi pontokat célozd meg szemeiddel.

2011. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Távolsági buszon egyszer volt, nyaraláskor. Előrementem az idegenvezetőhöz, az szólt a sofőrnek, megállt és megvárta, amíg kirakom a reggelit.
2011. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Reggel mikor megyek suliba, akkor tele a busz és mire odaérnék a sofőrhöz már rég kijönne.
2011. nov. 17. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj az ajtó közelében maradni, és ablakon folyamatosan figyeld a horizontot, vagy valami távoli pontot. "Tengeribetegségnél" általában segít.
2011. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha hánynom kell inkább leszállok. a buszmegállóba hányni nem olyan gáz, mint a buszon. hosszú útra meg viszek valami masszív zacskót (értem ezalatt, hogy nem lyukas.)
2011. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!