Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most ha a szmogriadó alatt...

Most ha a szmogriadó alatt valaki bkv-n utazik és felmutatja a jogsit/személyit/valami iratot ami bizonyitja hogy autó helyett bkvn utazik akkor lehet belőle baja? (Megbüntetés vagy hasonló miatt kérdem)

Figyelt kérdés

Anyum kocsija piros matricás,s kellett mennie valahova.Villamossal kellett mennie.Erre a 37es villamosról leszállitották hogy ez nem megy el addig amig ő szeretne menni.Igy átszállt a másik villamosra.(28asra)S utána még be ment a munkahelyére.Igy 3jegyet kellett(nem tudom hogy valójában elhasznált-e,ahogy őt ismerem elhasznált) elhasználnia. Szerintetek van ilyen kedvezmény vagy lehetőség hogy ha szmogriadó van akkor az autósoknak ne kelljen vennie jegyet?

Még régebben volt erről szó,de akkor nem érintett minket mert még kék matricás volt a kocsi,most piros...

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. nov. 17. 14:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"Akkor honnan tudod mit csinálnak 1 BKV műhelyben ?pl ?"


Miért te honnan tudod? Láttad a roncshalmaz autódból? -.-'' ...


Állítólag azt is láttad hogy a BKV buszokon lyukas a padló és kilátszik a föld... Ezt is hol látad....?

Megannyi kérdés...

2011. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
51%

ne húzd fel magad!!!! szú száá szúúú szááá


"Miért te honnan tudod?Láttad a roncshalmaz autódból?"


mit ártott neked az én kis autóm ,hogy örökké szapulod?

2011. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
Ki nem szarja le az autósokat,mindnek sír a szája,hogy jaj nem mehet sehova,de az aki gyalog jár az megfullad a kib*szott szmogtól amit a k*rva autók csinálnak.Komolyan az emberek többsége már haldoklik ha 500 métert kell sétálnia.
2011. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Jaj istenke! Ezt az egymásnak esést:)
2011. nov. 18. 17:41
 25/35 anonim ***** válasza:
kedves kérdező nincs itt "egymásnak esés" csak vannak akik küzdenek az igazukért ,de ha nem ért hozzá nem értem miért kell itt okoskodni na de mind1
2011. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
44%

"csak vannak akik küzdenek az igazukért ,de ha nem ért hozzá nem értem miért kell itt okoskodni "


Nem tudom feltűnt-e de te ugyanezt tetted.

Osztod itt az észt, hogy szerinted lyukas a busz padlója és kilátszik a föld a buszból, közben meg soha nem közlekedsz BKV-val.Akkor mégis ki osztja az észt alaptalanul?

Szállj már magadba kicsit...

2011. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

"Szállj már magadba kicsit..."


2 év munka viszony a bizonyos cégnél alapos indok a számodra ? ???????????????????????????????????????????????????Én tudom ,hogy miről beszélek !!!!!!!! ;)

2011. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Jaaa, jaa most már BKV-s is lettél. Jólvan... Menj autókázni inkább...
2011. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Én egyik válaszadó pártját sem fogom. Mert autózni szeretek,de sajnos nincs. Igy kénytelen vagyok bkv-val utazni! DE nagyon jó buli autóban ülni.. S ha megnézzük egyik másik buszt hát jobban is tesszük..
2011. nov. 18. 19:53
 30/35 anonim ***** válasza:

"Jaaa, jaa most már BKV-s is lettél."

csak VOLTAM

am meg még nem mehetek ,mert nincs 22 óra

A rendeletet sem tudod ,hogy reggel 6 - 22ig küldenél 8 kor hogy megkapjam a büntit csúnya dolog ez

2011. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!