Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most akkor életveszélyes a...

Most akkor életveszélyes a metró? Ti még fel mertek ülni rá?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy már áprilisban egyszer kigyulladt egy metrókocsi valahol a 3-as metró alagútjában az Árpád-híd fele, most meg megint történt pár ilyen eset, meg elindult egy metró KÖKI-ről, de szerencsére a sofőr észrevette, hogy rossz a fék és megállt, különben tömegbaleset lehetett volna. Láttam a felvételket 1 kiégett metrókocsiról, meg azt mondták a tűzoltók, hogy hogyha nem egy állomáson gyullad ki a metró, hanem két állomás között akkor semmit se tudnak tenni...


Ezek után ti még fel mertek ülni a pesti metróra? Alapból félek a metrón, liften és repülőgépen való utazástól, de ezek után, hogy ezt kijelentették nemtudom fel merjek-e ülni a metróra...


2011. nov. 29. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamos vagyok az önpusztításra, úgyhogy nekem oly mindegy..
2011. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Busz is gyulladt már ki nem egy, nem kettő.Pedig az is durva, mert amikor a füstölgő buszon a sofőr kinyitja az ajtókat, hogy az utasok elhagyhassák az utasteret, akkor kap csak igazán huzatot, ezután már csak pillanatok kérdése és totál kiég az egész jármű. De azért szeretem a buszt. Sőt! Leszakadó felsővezeték, ami a villamos tetején csattan! Az mi durva! Ezután már csak várni kell, amíg a szakemberek biztonságosan lesegítenek. :) De utazok villamoson, szeretjük azt is. Tudod te, mennyien halnak, sérülnek meg csak úgy, hogy egyszerűen rosszul lépnek le egy járdáról és elvágódnak? Nézz az orrod elé fiam! Ezt mindenki hallotta már gondolom. Kigyullad a metró az alagútban? Kigurul az állomásig és kiszállás. Mennyi is a menetideje a két leghosszabb állomás között? Mire kigyullad rendesen, már be is ért az egyikbe. Mondjuk rossz élménynek nem utolsó. Szerintem ne pánikolj! Utazz csak nyugodtan. A bosszantóbb az, hogy ha valami történik, akkor jöhet az elkések a munkából, nyomoroghatok, a metrópótlón, nem érek oda az oviba-iskolába-szakkörbe a gyerekért. Mert hát az üzemzavarokban ez sokkal bosszantóbb!
2011. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Valamiben megkel halni,
2011. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a metró, még a hírek ellenére is, biztonságosabbak. Ez olyan, mintha, a repülőgéptől csak azért félsz, mert lezuhansz. Mégis, sokkal nagyobb, biztonságban vagy, mintha buszon ülnél.

Ha már, ott tartunk, hogy parázol, akkor kérdem én:

betegváróban már ültél? Ha igen, akkor ott, nem kaptál el, egy betegséget? Bár ezt, egy köz WC-n ülve is, elkaphatod, nem kell, rád tüsszenteni.

Ez tény és nem, bacilusfóbia. Bár, a kapaszkodón is, ki tudja, hogy mi van rajta, ha nem látod... .

2011. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!