Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SEGÍTSÉG mit tegyek ha a...

SEGÍTSÉG mit tegyek ha a buszon hagytam a bérletem és minden okmányom?

Figyelt kérdés

Amikor fölmentem a Volán buszra felmutattam a bérletem,a közvetlen leszállás után a buszmegállóba már nem találtam,ahogy most se találom,azaz csak a buszon maradhatott.Mit tegyek?Minden okmányom egyben volt,a személyim,a diákjaim,a busz illetve BKV bérletem,a lakcím kártyám!!!Teljesen ki vagyok azt se tudom mit tegyek,szüleimnek még el se mertem mondani!

15/L


2011. dec. 6. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már jártam így, másnap visszakaptam. A sofőr megtalálta, amikor takarította a buszt, és visszajuttatta.
2011. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a barátnőm azt mondta,hogy ki fogják dobni!!!engem emgölnek itthon!!:////nagyon remélem,hogy igazad van
2011. dec. 6. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy dobják ki! Ha normális emberek találják meg, márpedig az emberek 90%-a azért normális, akkor visszakerül hozzád. Gondolj bele, te mit csinálnál, ha találnál egy személyit? Biztosan nem a kukába dobnád!
2011. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy nem dobják ki. Holnap hívd fel a BKV-irodát, ha a sofőr találta meg, akkor vagy a központban lesz, vagy a sofőrnél (inkább a központban). Ha volt közötte bankkártya, azonnal tiltasd le!
2011. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volán buszon hagytam el,szerencsér eilyesmi nem volt közte,csak iratok...ebből a lakcímem,ilyeneket tutira tudhatja.reélem igazatok lesz!:(
2011. dec. 6. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Távolsági busz volt? Akkor azt a végállomást is érdemes megkérdezni, ahova a busz ment.
2011. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Végállomáson kell megkérdezni. De miért biztos, hogy "fent hagytad"? Nem lehet, hogy kizsebeltek? Én a helyedben ha nem lesz meg egy-két napon belül tennék egy feljelentést, mert 1, a személyiket szeretik felhasználni embercsempészetre, 2, nem csesznek le a szüleid, ha csak nem annyira zsenik, hogy szerintük ki kellett volna tundod cselezni egy zsebtolvajt, 3, rendőrségi feljelentésre asszem ingyen van az okmánycsere.
2011. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs ingyen... :(
2011. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bemész a forgalmi irodába és megmondod, hogy a buszon elhagytam az irataimat. Ha nem tudod a busz rendszámát, akkor a forgalmi irodában megkérdezik mikor és hol szálltál fel, ez alapján megmondják a rendszámot. Ha szerencséd van, a pályaudvaron a több tucat jármű közül rátalálsz. Ha még ennél is nagyobb szerencséd van, akkor a sofőrt is ott találod, ha nincs ott a sofőr akkor várj egy kicsit. Sikerült találkozni a sofőrrel, és nem talált semmi ilyesmit a buszon akkor anyukáddal vagy apukáddal befáradtok a rendőrségre. Okmányirodában semmi nincs ingyen!
2011. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Biztos meglesz!:)
2011. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!