Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a bkv ellenőr meg akarja...

Ha a bkv ellenőr meg akarja nézni a jegyem/bérletem, jogomban áll kérni hogy mutassa az igazolványát?

Figyelt kérdés
az egy dolog hogy karszalagja van, de had szivassam már én is kicsit
2011. nov. 11. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen megnézheti, de nem adhatod a kezébe.
2011. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ezt most mire mondtad?

én, mint utas (érvényes diákkal+bérlettel rendelkezve), kérném a bkv ellenőrt hogy mutasson igazolványt. ezt megtehetem?

2011. nov. 11. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen kérheted!
2011. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérheted.


De elvileg a ruhájukon kívülről van egy kis átlátszó külső zseb és abban szokott lenni. ergo láthatod kérés nélkül is.

2011. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"de had szivassam már én is kicsit"


Miért érzed úgy hogy szívatnod kellene egy munkáját végző dolgozót?

2011. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert az összes szakadt proli, aki állandóan szívózik a "köznéppel"
2011. nov. 11. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik ellenőr sem szakadtabb proli mint egy átlagember, mondjuk te.

Ráadásul még kicsinyes is vagy, mert azt gondolod, hogy egy munkáját végző embernek ez szop.atás, hogy elkéred az igazolványát.

Nyugodj meg, "belőled" találkozik egy nap még 200-al lepereg róla ez hogy próbálsz vele "szívózni"...


Nekem mindig van bérletem, megveszem, ha jön ellenőr megmutatom. Nem szívózok vele, ha köszön nekem visszaköszönök. Megköszöni a bérletem és megy tovább.

Nekem miért nincs ingerenciám arra, hogy bas.zogassam? A munkáját végzi ezért kapja a fizetését.

Rendkívül rövid pöc.söd lehet ha tényleg ezt élvezetesnek tartod, hogy más, munkáját végző embert szívatsz,

2011. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Ha busszal jársz akkor te semmivel sem vagy kevésbé szakadt proli, mint a BKV ellenőrök bármelyike :)

2011. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Bkv ellenőrök még prolik sem. Társadalom legalja, hajléktalanok fölött eggyel. Geeciségben pedig vizsgabiztosok előtt.

Büdösek, nem borotválkoznak, ha felszállnak valahova igazoltatni, azt hiszik, hogy ők ott a hatalom. Gyönyörűen példázza munkájuk menete, milyen ha egy teljesen hülyének minimális hatalmat adsz. Közteresek ugyan ez, de legalább most a hidegben szívnak kint.

2011. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó..elég érdekesen gondolkodsz.Habár,ha ezt gondolkodásnak lehet nevezni,erősen túlzok.Miért lenne a társadalom legalja az ellenőr?Akkor ezek szerint pl egy utcaseprő,vagy egy kukásautóvezető is a társadalom legalja?Kíváncsi lennék,ha ezek az emberek nem végeznék el a munkájukat,milyen kosz lenne az utakon?Ugyanez az ellenőr is.Ha nem lenne,senki sem venne jegyet,bérletet.Akkor nem járna egy jármű sem,mert még nagyobb lenne a hiány,mint amennyi így.Ha meg nem lenne tömegközlekedés,az ilyen hulladékok,mint te is,járatnák a pofájukat,hogy mi az,hogy nem jön a busz.

Ezért is nem fog soha megváltozni a magyar társadalom gondolkodásmódja,és a dolgokhoz való hozzáállása,mert az ilyenek,mint te is,csak szaporodsz,de gondolkozni nem tudsz,mert nincs mivel!!

2011. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!