Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a Volánnál akarok sofőr...

Ha a Volánnál akarok sofőr lenni, ez hogy dől el?

Figyelt kérdés

Na, az a kérdésem, hogy ha sofőr szeretnék lenni a volánnál, hogyan dől el hogy ilyet:

[link]

vagy ilyet:

[link] vezetek?


2011. dec. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés melyik volánnál szeretnél sofőr lenni.

Ha jól sejtem előbb lesz szempont a lakhelyed ( pl ha Mocsoládon laksz akkor valszeg a Kaposvár-Mocsolád járatot nyered, nem a Kaposvár - BP expreszt ), utána hogy mióta vagy a cégnél, mekkora csókod van stb.

2011. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az előttem szolo leírta.
2011. dec. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De ha én Budapesti vagyok, itt lakok, de buszsofőr szeretnék lenni, de nem a BKVnál, akkor a Volánnál lehetek?

2011. dec. 9. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi akadálya. Max. elköltözöl a fővárosból hogy közelebb legyél a munkahelyhez. Kérdés hogy melyik volánhoz akarsz menni.
2011. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 intrepid ***** válasza:
"D"kategória, PAV 2.
2012. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Budapesten laksz,akkor a Volánbusznál érdeklődhetsz állás után.Általában lakóhelyhez közeli vonalra raknak be.Az,hogy milyen buszra kerülsz,az attól függ,hogy hol van üresedés.

Ha nem szeretnél elköltözni Budapestről és a volánbusznál se szeretnél dolgozni,akkor érdemes megérdeklődni annál a volántársaságnál,hogy tud-e munkát biztosítani,amelyik volánnak alszik fent busza budapesten.

Volánbusznak pl van olyan busza,ami Szegeden alszik lent.

Nem biztos,hogy csak egy buszt kapsz.Van olyan,amikor nem kap az ember fix buszt,hanem naponta cserélgeti.

2012. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!