Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Panaszt szeretnék tenni 1...

Panaszt szeretnék tenni 1 buszsofőrre. Az oldalukon nem találtam semmi féle olyan cikket ami erről a részről szólna. Hogy tehetném én ezt meg?

Figyelt kérdés
Nekem ő ne szidja az anyámat és ne mondja h felpofozz.
2012. jan. 13. 20:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Minden közlekedési társaságnak van ügyfélszolgálata, őket meg lehet keresni. Ha valóban megalapozott a panaszod (tehát nem azért akart felpofozni, mert mondjuk nem volt jegyed és még neked állt feljebb, hogy ugyan miért is kellene), akkor írd meg nekik.
2012. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1 öreg nénit védtem meg, és a "bunkó" szó váltotta ezt kebelöle. Szerintem ez nem jogosítja fel arra hogy így beszéljen velem.
2012. jan. 13. 20:21
 3/23 A kérdező kommentje:
kibelöle*
2012. jan. 13. 20:22
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Attól, hogy ő valamilyen eddig ismeretlen oknál fogva neki állt az idős néninek, és nem tudni mit mondott neki, ami ezt váltotta ki belőled, de neked akkor sem kellett volna lesüllyedni az ő szintjére, mert így kvittek vagytok, így már nem tehetsz panaszt. Nincs rá erkölcsi alapod, mert te is lebunkóztad őt. Neked a végéig diplomatikusnak kellett volna lenned, úgy is el lehet küldeni valakit a Q anyjába! Hány éves volt a sofőr és mennyi vagy te? Melyik cégnél volt ez?
2012. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan. Miért kell egy embert esetlegesen kirúgatni az állásából? Ha tettlegességig fajult volna a dolog még megérteném, de így.. Figyi, biztos stresszes, ideges volt, történt esetleg valami, a franc tudja, ebben az országban egyre kilátástalanabb az élet. Pláne buszsofőri fizetésből. Sajna egyre több emberből agressziót vált ki. Sajnos ez a helyzet. Szóval más az, ha megver valakit, de így, hogy csak fenyegetőzött, hát Istenem.. Hagyd a francba, felejtsd el, ennyiért ne tegyél panaszt! És szidjad te is az ő anyját, ezzel kvittek vagytok.
2012. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Tudom az okát h miért volt vele ilyen mert 20cmre álltam. A néni kért 1 90%-s jegyet, kifizette elakart indulni leülni aztán utána szólt hogy amúgy hol a papírja. Mondja a néni h a táskába, nem szokták elkérni tőle. Erre mondta a buszsofőr elég tapló módon h akkor kaparja elő azért van.(A néni nagyon öreg volt és nagyon sok szatyor volt nála). Mondta h akkor adjon 1 egész jegyet..250ft volt. A néninek volt 1 200-sa és párforintja még. Odaadta a 200st. Aztán monda a buszsofőr h ez nemelég. Oda adta neki az összes pénzét aztán mondta h ez se. A néni mondta h de hát előbb is adott pénzt..aztán a buszsofőr azt mondta h de aztán kért 1 egészet is. (a néni tök értetlenül nézett, nekem meg kb ekkor telt be a pohár) Mondtam neki h nem hiszi el h nyugdíjas? és akkor elkezdte mondani a dolgokat h akkor legyen nála pénz meg minden, és úgy mondta h kb azt várta h helyeseljek neki. Aztán mondtam h szerintem meg nem kéne ezt csinálni nem látja h mennyire öreg meg mittudomén. Arra is beugatott vlmit és mondtam neki h ne haragudjon de elég bunkónak tetszik lenni. És akkor jött a következő mondat: "A ku**aanyádat mit képzelsz magadról? mindjárt lebas*ok neked 1 pofont". A néni meg mondta h ennek ő a szemtanúja és h igazam van mit képzel magáról, nem beszélhet így

A buszsofőr 50-60 éves lehetett. Én 16 éves lány vagyok ( remélem ezután az információ után nem kezdesz el arról beszélni h a buszsofőrnek igaza volt). És a kunság volánnál történt ez. Amúgy úgy tudom h miután megkaptad a jegyed utána már nem kell oda adnod a papírokat. Azt még az előtt kell mielőtt kiadja a jegyet.

2012. jan. 13. 21:16
 7/23 A kérdező kommentje:
De ez a buszsofőr amúgy se normális. Kb nyitva hagyja az ajtókat amikor elindul és párperc után veszi észre. Néha nem áll meg 1-2 megállóba, és pl a 14:58-s busznál azt csinálja h odaér 3ra és 3:08ig ott áll és nem indul el..
2012. jan. 13. 21:21
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
az utolsó hozzászólásoddal az a bibi, hogy a mostani buszok már nem indulnak el ,ha nyitva az ajtó! amit állítasz az a sofőrnek az állásába kerülne,ha igaz lenne!!
2012. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
rajtad és a nénin kívül hány tanú van még?
2012. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"az utolsó hozzászólásoddal az a bibi, hogy a mostani buszok már nem indulnak el ,ha nyitva az ajtó! amit állítasz az a sofőrnek az állásába kerülne,ha igaz lenne!!"


nem tudom mi értelme lenne hazudnom e téren. Lehet a bkv-nál olyan buszok vannak de itt a kunság volánnál úgy tűnik nem. És ez nem 1x fordult elő és nem csak én láttam.


hát 10-20 ember ült még a buszon. Nem tudom h kihallotta és ki nem

2012. jan. 13. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!