Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Panaszt szeretnék tenni 1...

Panaszt szeretnék tenni 1 buszsofőrre. Az oldalukon nem találtam semmi féle olyan cikket ami erről a részről szólna. Hogy tehetném én ezt meg?

Figyelt kérdés
Nekem ő ne szidja az anyámat és ne mondja h felpofozz.
2012. jan. 13. 20:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
ezért hordog magammal kést ha nekem beszólt volna ilyent a buszsöför akkor megszurkáltam volna és ennyi
2012. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nem bírom eldönteni h te most menően beirkálsz fas*ságokat mindenhova, vagy a debilek csoportjába tartozol.
2012. jan. 13. 22:28
 13/23 anonim ***** válasza:
az első 2 51 % az vagyok én , a késeshez meg semmi közöm az egy tapló hülye!!
2012. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
gondoltam h ez egy teljesen más személy:D
2012. jan. 13. 23:15
 15/23 anonim ***** válasza:
58%
Jó, hát így már kicsit más kissé.. Amúgy nem mondtam egy szóval se, hogy a buszvezetőnek igaza van, nincs és a történeted alapján tényleg nem érdemli meg kb. azt se h emberek között dolgozzon, betenném az ilyet a föld alá, valamelyik bányába. Ha ez még párszor előfordult, tényleg jelentsd a vezetőségnél ezt a buszvezetőt, most még hagyd a fenébe, aki hülye az hülye alapon.
2012. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Kislány! Igazad van!

Köszönöm a néni nevében, hogy kiálltál mellette!!!

2012. jan. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!! (:
2012. jan. 14. 14:29
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos, a régebbi típusú buszoknál lehet haladni nyitott ajtókkal is. Egy pár méter után leszabályoz és fékezni kezd.Ha elég durván vezet a sofőr, akkor elméletileg nem veszi észre, hogy a jármű fékez, csak nyomja a gázt, mint siket a csengőt. Én is tapasztaltam már ilyet sajnos. Egyébként meg a felszállás előtt ki kell készíteni a kedvezményre jogosító igazolásokat, igazolványokat mindenkinek, kortól, nemtől függetlenül. Ha ezt egy vakvezető kutyával közlekedő, fehér botos ember meg tudja tenni, hogy a vakságát igazoló arcképest a botot tartó kezében fogja, amikor felszáll, akkor nem tudom miért gond ez sokaknak. Az nincs ráírva senkire, hogy hány éves. Valaki nézhet ki hetven évesen is ötvenesnek, de akár negyven évesen is nyolcvannak. Ezért kell az igazolás. Ha nincs igazolás, akkor nincs kedvezmény. Ez az utazási feltételekben benne van, kötelező. De durván beszélni nem kell a sofőrnek sem. Senkivel. Legfőképpen nem kell a sofőrt sem idegesíteni, mert neki meg egy járaton 50-60 ember testi épségére kell vigyázni. Lehet, hogy előzőleg pont egy "személyivel" utazó nyugdíjast engedett fel, vagy adott valakinek egy 90% -ost, jóhiszeműen, anélkül, hogy meggyőződött volna annak jogosságáról és felszálltak az ellenőrök. Tudod esetleg mennyit kap ilyenkor egy gépkocsivezető? A fizetéséhez képest elég jelentős. Lehet, hogy én is berágtam volna. Egyébként ha bemondod a járat indulási idejét és a viszonylatot amelyiken közlekedett, meg tudják mondani ki volt rajta aznap a vezető. Esetleg legközelebb kérdezd meg tőle, mi hozta ki annyira a sodrából? Így tiszta.
2012. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia!


4. vagyok újra.

Igen, így már más a szituáció. Megnéztem a társaság honlapját, eddig ezt találtam: [link] VAGY iktato@kunsagvolan.hu

Tárgyhoz írd be: Utas panasz gépjárművezetővel kapcsolatban


Kell a dátum, időpont, rendszám (vagy ha rendszámot nem tudsz, akkor írd be: honnan hova tartó járat vezetője miatt)!


"Szeretnék panaszt tenni a 2012 január -án óra perckor történt eset miatt, mely szerint a ...-...frsz-ú autóbusz vezetője az autóbuszra felszálló és menetjegyet váltó idős/nyugdíjjas hölggyel udvariatlanul viselkedett."


Írd meg szépen mi történt, részletesen kifejted. Megírhatod azt is, hogy ez nem először fordul elő.


"Kérem tájékoztassanak arról, hogy ez ügyben milyen intézkedés történt!

Tisztelettel, "


Szépen töltsd ki, idézőjeleket szedd ki és nevet a végére. De olvasd el még 1X mielőtt elküldöd.

Majd írd meg milyen választ kaptál.

2012. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 _Jessy_ ***** válasza:
# 11 Inkább helyesírási szótárt hordj magadnál...
2012. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!