Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehetek mozdonyvezető?

Zooláj kérdése:

Hogyan lehetek mozdonyvezető?

Figyelt kérdés

Konkrétumok kellenének, méghozzá azért, mert sokan sokfélét mondanak és írnak. Például, hogy családtag meg ilyenek előny, meg hogy csak "csókosok" tudnak bejutni.

Van-e képzés és ha igen, milyen időközönkétnt, mindenérdekel, úgyhogy kérlek titeket segítsetek, mert a MÁV-honalpon sem írnak többet.


2012. jan. 22. 18:57
 1/9 segiccsé123 válasza:
elösszöris próbáld ki a microsoft train simulatort....
2012. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már előbb feltettem azt a kérdés hogy csak "csókosokkal" tudok bejutni.Sajnos ez igaz.De a kérdésedre válaszolva:Azt mondják kell egy érettségi (manapság mindenhova kell) kell vagy "vasas" szakma vagy villamossági.Én tudom ajánlani a vasas szakmák közül a Bánki Donát sulit.Ott első sorban a Vasúti villamos jármű szerelőt vagy Vasúti dízelmotoros jármű szerelőt.Ha meg vagy ezekkel kell írni egy "pályázatot" egy email címre (én pontosan nem tudom). De ez itt van ezt lehet molyolgatni :) : [link] és ott a GyiK-ot lekel tölteni.És ott egy-két információt meglehet tudni.

Az előttem szóló írta a microsoft train simulatort más néven MSTS.Én ezzel sokat játszok vele és el is lehet vele lenni :). Addig ezt a játékot tudom ajánlani mozdonyvezetéshez való szomjadat :D.

Üdv

2012. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat az előző hozzászólásomban levő helyesírási hibákért.tessék elnézni nekem,kicsit siettem :)
2012. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tehát akkor a "csókos" kifejezés alatt értjük azokat, akik különféle kapcsolatokkal jutnak be a képzésre?

Ami azt illeti van egy-két kapcsolatom nekem is, de nem szeretnék velük élni, mert ezt nem engednék meg az elveim. Tehát érettségi után nem lehet egyenesen menni a BGOK-ba, igaz?

2012. jan. 23. 19:23
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy openBVE-s vagyok! XD

Az MSTS-t pedig próbálgatom beszerezni.

2012. jan. 23. 19:24
 6/9 anonim válasza:

[link]

[link]

Sok sikert a továbbiakhoz!

2012. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha még általános iskolába jársz, tanulj tovább a Kvassay-ban vasútgépész szakon.
2012. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 8.-os vagyok és pont a bánkiba készülök villamossági szakra (LOL) Mellesleg szarok a jegyeim és railworks párti vagyok... :D
2013. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Kvassay megszűnt
2016. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!