Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » B kategóriás jogosítvány kb...

B kategóriás jogosítvány kb mennyibe kerül? A tiéd mennyibe került?

Figyelt kérdés
Eddig még csak a neten olvasgattam utána, van ahol 90-et írnak, van ahol 170ezret.... 120ezerből nem jönne ki? (bukás nélkül)
2012. febr. 6. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 23 ezer forint volt.
2012. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 ezerért vettem feketén.
2012. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én jogsim 9000 Ft volt 1991-ben.Pechem volt,mert pont akkor emelték fel 7000 Ft ról.
2012. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 2011 2.felében csináltam. Kb. 150ezerre jött ki,nem buktam semmiből sem egyszer sem, ennek ellenére vettem vagy 25pótórát..
2012. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
110.000 körül szoktam látni a cetliken:-)
2012. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia ha budepasten élsz akkor halgas rám és nem bánod meg.

elméleti oktatás 7 munka nap tartják ,9tol 12ig.egy mikloshoz járj kedves jol elmagyaráza mi a kresz téma és meg érted.

elsősegély sokat irsz gyakoroltok és ezt is jol elmagyarázák felkészult leszel mire oda kerulsz vizsgézni.

egy szombati nap van 8--tol.12ig tart.

rutin pálya is itt van ,van sok féle kocsi ,van kicsike nagy dizel mit akarsz.

lényeg olcso nem drága hidd el nekem .

minden irom minden ebbe bele értve okmányirodában 4000 ft a jogsidat kiváltani....benne van

a teljes pénz összeg .

110 000 FT spuri -suli duna pláza budapest 13 ker metro feljáronán .tehát jo meg közelités.

csigavért sokan mondják jo ..de én nem mentem mert 1 sokan vannak fele banda szarik a tanitásba .2 sok a bunko oktató 3. vizsga bistosok jobban huznak meg csigavérnél mert ,pénzre utaznak maradj minnél töbet vegyél orákat meg nem készitenek fel ugy hogy tudjál jol vezetni mire oda kerulsz.

másik oktatoknak kevés a szabad idejuk igy lehet nem tudsz minden nap vezetni nálla.

..............................spuri a 2dik leg nagyob és leg olcsob iskola budapesten.!

ezek után ha bármi kérdésed van én szivesen válaszolok neked kérdez bátran.

2012. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jah és hozzá teszem mint egyik beszoló beirta ide nem buktam semmiből sem meg .

110 000ft elsőre minden sikerult.56 ezer a suli ,nagy ban irom-30.600 ft ebben benne van kresz vizsga forgalmid tehát nem fizetsz semit pluszba mint máshol..a 30 ora vezetés oktatónál.

plusz 3500 ft elsősegély tanfolyam felkészités- 6500 elsősegély vizsga vöröskeresztnél. plusz 4000 ft okmányiroda.kresz 75-ből 71 et értem el.

vezetésben 6 hiba pontom volt forgalomban .amiből meg beszéltuk 4 nem volt ugy mond lényeges egy taxis rám huzta kanyarodásnál én meg sávot váltotam volna .de gyorsan lereagáltam ezért adot 2 pontot de mondta végén szépen csináltam ez bele fért !2 pontot meg azért mert irányt jelleztem ,és az irányjellzőkapcsoló viszaugrot én meg nem jelleztem ujra ,2 pont.de mondta semi gond mert már a sávban voltam ,csak jo lett volna még egyszer kitenni. 1 pont rövid ideig adok irány jellzést .,olyan helyen voltunk ahol minden utca jobbkezes de az egyik elsőbségadással van elátva és itt szarulteték fel a táblát én meg azt hittem jobbkezes ,egy villany oszlopra teték és elvolt hajolva ,lényeg meg találtam és ugy mond kicsit késsön reagáltam a forgalom tábla jellzésére,. 1 pont .ez volt a dolga jegyzetelni igy 6 pontom lett..10ből.

2012. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha van erdelyi rokonod olcsobban is meguszod, es nem kell annyit tanulnod, mert csak elmeleti es vezetesi vizsga van, a dragabb oktato, ami jo is kb 90-bol kijon, jogsival egyutt papirokkal, de nm lehet lefizetni hogy sikeruljon, ha tudsz atmesz ha nem nem, igaz csak 18 eves kortol lehet jogositvanyt kapni
2012. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!