Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kölcsön kértem egy barátnőm...

Kölcsön kértem egy barátnőm diákigazolványát, és nincs rajta egyetlen matrica sem, mert állítólag már nem kell. El fogják így fogadni vonaton?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 18:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi így már megnyugodtam:D Szinte soha nem utazom tömegközlekedéssel,dehát válság van://
2012. márc. 2. 19:41
 12/21 anonim ***** válasza:

És mégis ki vonná be? Csak nem a jegyvizsgáló? És mit csinál vele? Haza viszi? Mert neki bevonni aztán nincs joga, mivel a diákot nem a MÁV-Start adta ki, hanem az Oktatási Minisztérium.


Egyébként meg valószínű, hogy a jegyvágó pont rendőrt fog hívni, mert a szőke hajú lány az igazolvány képen barna. Ezt szerintem te sem gondolod komolyan. :)

2012. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ami miatt kicsit még aggódom,h oké vitatkozom a kalauzzal,de nem fogja kiszúrni h 28 éves vagyok?
2012. márc. 2. 19:47
 14/21 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg valószínű, hogy a jegyvágó pont rendőrt fog hívni, mert a szőke hajú lány az igazolvány képen barna. Ezt szerintem te sem gondolod komolyan. :)"


Hacsak nem az ikertestvére bizony hamar kiszúrható ha nem ő van a képen.

És (lepődj meg) igen fog rendőrt hívni emiatt. Mint említettem ez bűncselekmény, és emiatt még csak lyukra sem futhat vele.

És nem gondolás kérdése, elég sűrűn olvasom az erről szóló eseményjelentőket...

2012. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ami miatt kicsit még aggódom,h oké vitatkozom a kalauzzal,de nem fogja kiszúrni h 28 éves vagyok?"


Nem dehogy. Ahogy látod egyesek szerint a kalauzok hülyék nem tűnik fel nekik, hogy 28 évesnek kinéző ember közoktaátsi (barna) diákkal utazik, nem tánik fel, hogy más van a képen, és amúgy is.


Hallod, vesztedbe rohansz, de ha szereted, akkor hajrá...

2012. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2.5 évig utaztam más diákjával úgy, hogy a saját fényképemet ragasztottam rá, meg cellux-al rásegítettem, mintha el lenne törve, hogy homályosabb legyen. Egy kalauz se szúrta ki. :)
2012. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez nyílt titok, hogy nem az megy jegyvágónak, akinek olyan sok gyógyi jutott...
2012. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
na majd holnap kiderül:)
2012. márc. 2. 19:52
 19/21 anonim ***** válasza:
Nos? Én nem rizikóznék vele... többe kerül a büntetés mintha rendesen megvennék a jegyet... Amúgy is péntektől vasárnapig 33%-os jegyet vehetsz ha 18 és 26 év közötti vagy :-)
2012. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kalauz helyében én is rádhívnám a rendőröket. Amit tenni készülsz, az bűncselekmény...munkahelyeden biztosan nagyon fognak örülni a priuszodnak...
2012. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!