Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mekkora a valószínűsége annak...

Mekkora a valószínűsége annak hogy 30ezer forintra megbírságolnak azért mert kismotorkerékpáron kiégett a hátsó lámpám, és úgy közlekedtem sötétedéskor?

Figyelt kérdés
Kiskorú vagyok és még semmilyen kihágásom és büntetésem nem volt, illetve a rendőr feljelentést tett (gondolom azért mert kiskorúnak nem adhat helyszínit), illetve azt mondta hogy ejnye bejnye vagy 30000-150, 000Ft bírság.

2012. márc. 7. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
HA van rá jogsid akkor valószínűleg csak figyelmeztetés, ha nincs akkor indul a fizetős-eltiltós történet.
2012. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"a rendőr feljelentést tett (gondolom azért mert kiskorúnak nem adhat helyszínit),"


Ugye ezt te se hiszed el?

Simán helyszínibírságolhat ha akar, de ha nagy arccal, vállat vonogatva válaszolgatsz, akkor inkább feljelent!


A másik verzió, hogy nem fog a papírmunkával pepecselni, csak rád akart ijeszteni!

2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ilyenkor a helyes válasz, hogy az indulás előtti ellenőrzéskor még jó volt! Majd előveszed a (nem kötelező) izzókészletet és kicseréled. Aztán barátságosan integettek egymásnak és távozol.
2012. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kismotornál nem kötelező az izzókészlet?

Mert ugye nagymotornál az autókkal ellentétben kötelező.

És ha a rendőr megállít akkor tényleg az a helyes válasz hogy amikor indultál még jó volt és ott helyben ki is cseréled.


Régebben volt ismerősnek hogy kocsival ment haza, rendőr megállítja hogy hátsó helyzetjelzők nem világítanak, izzót kicserélte helyben, nem lett jobb. Aztán mivel este 10 felé járt az idő hazaküldték azzal hogy vezessen óvatosan és ne induljon útnak addig amíg meg nem csináltatja...

2012. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam már úgy hogy jöttem hazafelé kismocival és észre sem vettem hogy kiégett a hátsó lámpám :O ,otthon vette észre.. És mivel állandoan ezt csinálta fogtam vettem rá egy gumi felfogatású piros ledes biciklilámpát , újratölthető elemet .Nem tudom hogy szólnak-e érte vagy sem. Nekem már a bicólámpa marad ráadásul sokkal erősebb és nagyobb fénye van mint a gyári lámpámnak hátul...Majd kiderül ha megállítanak,ha meg kötekednek megmondom neki szépen hogy ne haragudjon de nem tudok minden másfél óránként új égőket venni nekem is pénz ahogy neki is az lenne ha így járna =D
2012. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!