Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volt másnál is hasonló esett...

Volt másnál is hasonló esett hogy a jegy ellenőr nem hitte el a M. Á. K hatósági igazolvány tulajdonosának azt hogy övé a kártya meg a többi igazolványa 14 év felett?

Figyelt kérdés

Egyszer meg jártam majd nem pénzbirságot kaptam a jegy ellenőrtől, kicsit hibáztam buszon ülve később vettem észre jelen van az ellenőr. Szembe ülő uti társam viselkedése alapján tudtam meg ellenőr van jelen.


Nem vártam meg a megszólitását irátam elő is vettem az igazolvány tartó tokomat a táskámból.


Ki is nyitottam azt és az ellőrnek mutattam viszont megszólalt ez ellenőr nem jó a M.Á.K Hatósági Igaozlványom. És kérdezte hogyan rendezze le velem ezt helyszinen fizetem a birságot vagy csekken kérem-e. Mert egy nőnek az adatai vannak rajta és nem a saját adatom a M.Á.K Igazolványon.


Én meg mondtam eredeti a M.Á.K Hatósági igazolványom és érvényes meg a Személyi igazolványom és lakcimet igazoló kártyám is eredeti és érvényes. Amikor jobban megnézte annyit rögtön elnézést kért tőlem: annyit mondot mondtam volna meg a saját nevemet.


Én meg magamban ennyit mondtam neki: mégis hogyan mondjam meg önnek a saját nevemet ha nem is kérdezte a nevemet és mutattam is a személyi igazolványomat meg a M.Á.K kártyámat?!


Ezt nem mondtam az ellenőrnek nem akartam fejemre vágjon esetlen nekem amit magamban mondtam neki gondolatomon belül. Az a gyanúm egyre többen hamisitják a M.Á.K Hatósági kártyát vagy eredetivel élnek vissza vele az egyes rászoruló személy hozzá tartozói ennek használatában.


2012. márc. 15. 21:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!