Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek miért van a...

Szerintetek miért van a vonatokon, hogy az emberek a belső székre pakolják le a táskát, laptopot, és mi egymást, és ha megkérdezed, hogy szabad a hely, arra cincogás, szájhúzás van? Mondjuk egy tömött vonaton, és nincs kedved 2 órát végig állni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nemtudom. Mert azt hiszik nekik jár a 2 hely.

Én is szét szoktam pakolni, jelenleg épp 4 helyet foglalok... :D De velem együtt 10-en vannak a kocsiban, mert a hátsóbb kocsik vannak tele a helyjegy miatt.


De én is szoktam magammellé pakolni, de ha látom, hogy sűrűsödünk, akkor az ölembe veszem mindig.

2012. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert ez az ország tele van önző bunkó paraszt emberekkel.


(Mivel egy csomó piros kezet fogok ezért a válaszért, ezért aki egyetért velem, attól szeretnék kérni egy zöldet)

2012. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gkl ***** válasza:
Szerintem ez bunkósság. De én nagyon nem is szoktam ülni. Kistávra.
2012. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én buszon szoktam ilyeneket tapasztalni, többször is, nem szoktam szólni kivéve egy esetben, de akkor is csak azért mert az kiverte nálam a biztosítékot.

Menő csávó, lazán elnyúlva, mellette az ülésen a táskája (igaz ez esetben ő ült a belső széken a táskája mellette). Tömve volt a busz természetesen. Felszállt egy fiatal terhes nő, elég nagy pocakja így észrevehető, hogy babát várt. Ott állt mellettem, miközben szúrós szemmel kezdtem el nézni a menő gyereket. Ő is észrevette a hölgyet, de inkább kifelé tekintgetett az ablakon. Na ekkor pattant el a húr nálam, megfogtam a táskáját, odab*asztam az ölébe, aztán rászóltam, hogy vedd már észre magad édes öcsém. Nagyon lazulva flegmán összehúzta magát.

Aztán mondtam a nőnek, hogy felszabadult egy hely, tessék. Megköszönte, aztán ennyi volt a sztori. Megjegyzem az egész busz tele volt de senkinek eszébe se jutott volna átadnia a helyét.

2012. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen bunkók az utasok... Ha nem adja át a helyet, akkor ezt jelezni kell a kalauznak!
2012. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Engem ez csak akkor zavar, ha a jármű tömve van. Ilyenkor meg szoktam kérdezni (kortól és nemtől függetlenül), hogy a táskának is vett-e jegyet? Általában kapcsolnak :)
2012. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a pont..sajnos én sem tudom. Bár ha kevesen vagytok, tény, hogy kényelmesebb, de ha már többen...


A terhes nős sztorihoz annyit írnék, hogy én mindig átadom a helyem a buszon, bár lehet azért mert lány vagyok és együtt érzek a terhes nőkkel :)

2012. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is magammellé pakolok,ha már sürüsödik a helyzet akkor elveszem a cuccosokat :D
2012. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én mindig csúcsforgalomban utazok, ráadásul fővonalon (vasút), így már alapból úgy ülök le, hogy amikor én felszállok, hiába vannak kevesen, tudom, hogy pár állomás után megtelik a vonat, és úgyis mellémül valaki... Fölösleges nyarvikolnom. Elfogadom, hogy igen, csúcsforgalom, hát akkor ölembe a táska, hadd legyen hely. Szerencsére eddig mindig normális emberke ült mellém, szóval nincs okom panaszra :)
2012. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én megszokásból a nehéz cuccot is az ölembe teszem, amikor sok hely van, akkor is. De én is nap mint nap tapasztalom, hogy ilyenek az emberek. Az időseknek se adják át már a helyet, akik a kórházból jönnek, sajnos erre halad a világ...
2012. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!