Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kell 2 metróvonalra 170...

Miért kell 2 metróvonalra 170 új szerelvény?

Figyelt kérdés
Nemrég mutatták b az új ALSTOM földalatti szerelvényeket a médiában , és az mondák hogy a 2-es és a 4-es vonalokon fognak közlekedni. Öszesen 170 db vonatot rendeltek. Úgy nyilatkoztak hogy a többi vonalra nem állítanak be új szerelvényt. Kérdem én, minek ennyi? Az oké hogy 30-40, de miért 170? :)
2009. jún. 18. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vonalanként (átlagban) ez 85 szerelvényt jelent. Nem is árt a régit se cserélni, gondolom, az új típust ki akarják próbálni és később lehet, hogy a 3-as vonalára is állítanak be szerelvényt. Eléggé ramaty állapotban vannak a BKV járművei, sok BKV-s baleset emiatt van, nemrég utaztam valamelyik metróvonalon, konkrétan füstszag volt egy szakaszon, örültem, hogy nem robbantunk le.
2009. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egy darab kocsira gondoltak, amiket összekapcsolnak? Akkor két vonalra nem sok ám az, hosszú a metró és gyorsan jár, nincs is ideje "körbe" érni..
2009. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a metrot eleg sokan hasznaljak, es ahhoz, hogy folyamatosan biztositani tudjak a menetrend altal eloirt idopontokat, nem eleg nehany szerelveny
2009. jún. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!