Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Diákbérletet csak lakóhely és...

Diákbérletet csak lakóhely és a diákon szereplő iskola címe közé lehet kérni?

Figyelt kérdés

nappalis diákigazolványom van, csak az iskola címénél kiskunfélegyháza van feltüntetve a diákon. De a sulinak a kirendeltségébe járok szolnokra. Viszont törökszentmiklósi vagyok, és buszoznom kell ugyebár.

nemtudom így diákbérletet hogy lehet igénybevenni?!

lehet valahogy?!

mert lakóhely, és suli közt venném igénybe, de a diákon meg nem szolnok van, hanem kiskunfélegyháza..:/ így kiadják a bérletet, és/vagy az ellenőr elfogadja majd ?

köszi a válaszokat



2012. ápr. 18. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vonattal,ott egy igazolással megoldható a dolog :)
2012. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nappalis diákkal olyan bérletet veszel amilyet akarsz
2012. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tudod, iskola és lakhely között vehetsz csak diákbérletet (diákjegyet bárhova), szerintem kérj egy igazolást a sulitól, biztos adnak ilyen esetekben valamit, nem te vagy az egyetlen, aki ilyen helyzetben van.
2012. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődd meg először a suliban hogy ilyenkor mit tehetsz.

Ha ők ebben nem tudnak segíteni akkor nyugodtan vegyél bérletet Szolnokra.


Én úgy használom ahogy kell, lakóhely és iskola között. Kifogtam már párszor az ellenőrt de egyik se néztem meg az hogy hol lakok és azt hogy hova járok iskolába. A bérlethez tartozó viszonylatigazolást kérik és a diákigazolvány érvényességét ellenőrzik.

2012. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!