Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért baj ha vidám a buszsofőr?

Miért baj ha vidám a buszsofőr?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap hallgattam a rádiót és benne volt egy nagyon jó fej Bkv buszsofőr aki szórakoztatta az utasokat és ki akarták rugni.Azt már tudom hogy nem rugják ki de miért bántja a vezetőséget ha a sofőr jobb kedvet ad az utasainak és nem mellesleg a Bkv járatain ritka a jó kedv.Ha valaki nem hallotta volna itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=LZu9subevaQ
2012. ápr. 20. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg az elfásult, rosszkedvű ember, akiknek még az is fáj, ha valaki ebben a megnyomorított világban képes a jókedvre. Egyszerűen irigységből. Pedig a rosszkedv, szomorkodás, irigykedés nem visz előre, csak rosszabbá teszi az embert.
2012. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

vidéken is vannak vidimák, igaz nem olyan hogy mondja a hülyeséget a bemondóba, meg ilyen mutogatásokkal.

pl. volt olyan hogy szombaton kellett menni iskolába, nem is olyan rég, csak én mentem a korai busszal, még 6 óra elött indul, a sofőr ismerem, szólt elől a zene elég jól, előrementem dumálni, amig nem volt más utas, kb. 10-13 km, addig elöl voltam, már a könnyem folyt a röhögéstől, de fel lett dobva a napom, és nem is foglalkoztam vele hogy jaj szombaton iskola

2012. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennek nem a vidámságával volt a baj, hanem azzal, hogy Ő ott a BKV egyenruhájában a BKV-t képviseli és így elég necces a BKV-t nyíltan fikázni. (Ha a busz kiégne-felborulna marhaságok.)

Mindenki tisztában van a BKV gyalázatos helyzetével erre rátenni még egy lapátal, hát...


A mókás sofőröket én is támogatom, de ez az előadás nagyoin erős volt.

2012. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Mert ez egy buuuu...i ország!

Amúgy jobb egy vidám emberrel utazni mint egy mogorva frátarral. Szerintem megszokásból volt ez probléma fura volt az új sofőr mentalitása és ennyi!!

Ez olyan mint a gödrös meg a foglyok vicc. -Tudjátok aminek az a vége hogy ide örök sem kellenek mert ezek visszarángatják egymást ha valamelyik ki akar jutni a gödörből.. Ennyi..

2012. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért baj, ha vidám a buszsofőr mert az emberek többsége egy besavanyodott idióta aki mindenben csak a rosszat látja!
2012. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Mert nem cégszerű és a szabályzat tiltja. Lehet ,hogy tetszik az utasok egy részének de a másik felét meg rettentően idegesítheti egy ilyen kéretlen előadás, csak ők kevésbé hangosak.

Ha ilyet akar valaki akkor bekapcsolja a rádiókabarét, de nem mindenki vevő erre a humorra.Ráadásul rádiót is elvileg tilos hallgatni hangosan a buszon ,de akkor minek minősülnek a sofőr hülye zenebejátszásai és folyamatos kommentárjai,ráadásul a hangosbemondóba amit csak a megálló jelzésére és indokolt esetben kell használni? Van aki erre baromira nem kíváncsi csak utazna A-ból B-be ,és nem bohócműsorért fizetett. Éppen elég hogy néha kifog az ember egy zajos útitársat ,vagy egy mobilon zenét ordíttatót, de hogy a szolgáltató is rátegyen egy lapáttal...

2012. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emberek, itt a probléma NEM a buszvezető vidámsága volt, hanem az, hogy engedély nélkül nyilatkozott az ATV-nek -holott vélhetően nem okozott volna komoly problémát egy "oké" beszerzése a sajtóosztálytól. És ez nem BKV-specifikus jelenség, a versenyszférában sem egy elnézett dolog az ilyesmi. Ugyanakkor a kirúgás ezért túlzó büntetés és gáz, hogy a felügyeleti szerv vezetőjének kellett beleszólnia, hogy ne rúgják ki a vezért.
2012. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amit az utolsó irt az nem hülyeség, mert egy másik megyei volánnál is voltak problémák a hír tv-s adásból
2012. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nálunk olyan volt egyszer hogy egy csaj majdnem lekéste a buszt és elkezdi a sofőr aszt énekelni hogy a vonat nem vár a sormpon ál és a többi
2013. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!