Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Menekültél már BKV vagy...

Menekültél már BKV vagy valamilyen ellenőr elől? Vagy buktál már le?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
igen
2012. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Amikor még menő volt az ilyesmi és ráadásul még a bérletemet is otthon felejtettem, leszállíttattam magamat az ellenőrrel, aki a negyedik ajtónál történt leszállásom után nyugtázta, hogy már nem vagyok a villamoson. Ezzel ő elintézettnek vélte a dolgot, de a villamos még állt 20 másodpercet a megállóban, így az első ajtón visszaszálltam és takarásban megálltam. Nagyon ügyes gyereknek gondoltam ám magamat.


Persze igazából már akkor is nagyon utáltam azokat, akik lógnak, nekem sem véletlenül volt ám bérletem - akkor éppenséggel otthon, biztos helyen...

2012. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Napkiraly ***** válasza:
párszor elkaptak még a régi békeidőkben,de egy centet se kaptak tőlem. Volt aki békésen tudomásul vette,volt aki hőbörgött
2012. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Napkiraly ***** válasza:
egykét ellenőrt meg én szállítottam le :D
2012. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2szer kapott el ellenőr. 1szer igazságtalanul, amikor rám fogta, hogy én nem lyukasztottam jegyet, mert a hülye lyukasztó xarul működött és kettő helyet 1 rendes lyukat csinált, a másikat meg csak félig lyukasztotta át, ezzel megbüntettek rendesen. A másiknál még régebben történt, amikor még kisebb voltam és nem voltak nálam okiratok és kamuztam egy álnevet meg mindent, aztán elengedett.
2012. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remek..úgy látom meglesz a következő barom aki autó alá rohan majd:D
2012. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!