Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek a BKV-n mert...

Megbüntettek a BKV-n mert elfelejtettem megvenni az e havi bérletet. Mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, ha tanuló vagyok mennyi a büntetés? (ha ma megveszem gyorsan, vagy ha csak befizetem)

2012. máj. 17. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Már hiába veszed meg, mert a gépen látni fogják, hogy a bűntetés után vetted meg.


8000 a bűntetés + 320 a vonaljegy ára.

2012. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincs is ügyfélfogadás ilyenkor.
2012. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de ma büntettek meg, mára még vehetek bérletet szerintem. De ami a legrosszabb, hogy 6 éves koromtól vesszük a bérletet minden hónapban, és pont engem büntetnek..:/ de akkor 2 napon belül 8 000? mert a csekken 16 000 áll.
2012. máj. 17. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:

"mára még vehetek bérletet szerintem"


Szerinted igen. Amúgy nem. Mert már számítógépen rögzítik az eladást és a pótdíjirodában látják, hogy később lett eladva a bérlet.

A 8000 korlátozott ideig él utána 16 ezer.

2012. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó, bocsi, hogy nem akarok egy vagyont kiadni, már így is eleget fizettem nekik..
2012. máj. 17. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem kell elnézést kérned, csak igyekezlek megóvni egy kellemetlen meglepetéstől.


Eddig még ki lehetett ezt kerülni, mert a bérlet árusító kis bódékból vehettél ilyenkor aznapra bérletet, hiszen ott nincs számítógép.

De ezt a bódés alvállalkozót múlthét pénteken kirúgták, így már nem árusítanak.

2012. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

MÉg azt megprobálhatod hogy az egyik haverodtol/osztálytársadtol megveszed a bérletét.


Ahol én járok kb senki nem irtá rá a bérletre a nevét, diákigazolvány számát.



Haveromnak odaadtam az én bérletemet, és ö vett nekem egy ujat. Igy egész olcson meguszta. :D Ha jol emlékszem talán kb 800 Ft-ot kellet fizetnie hogy bemutassa a bérletet. (De ez volánál volt)

2012. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha el akarod csalni a büntetés nagyját, akkor kérdezz körbe gyorsan az osztálytársaid között, hogy van-e valakinek beíratlan diákbérlete. Az egyetemen rendszeresen kapunk ilyen leveleket, hogy valaki keres ilyesmit :) Én sem szoktam beírni a számot (de most nincs bérletem).
2012. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy csomó embert ismerek, akik nem írják rá a számot és mindig van bérletük. Pl magamat. :D
2012. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerencsére megúsztam, valamiért elfogadták az új bérletemet, amit utána vettem, így csak 2000-ret kellett fizetnem. Köszönöm a válaszokat:))
2012. máj. 21. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!