Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma megbüntettek a bkv-n. Volt...

Bakancslista kérdése:

Ma megbüntettek a bkv-n. Volt jegyem de elfelejtettem lyukasztani. A személyimet odaadtam, de nem íram alá a büntetést, így csekket sem adott. Szerintetek be kell fizetnem a büntetést?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem írod alá a büntetést, akkor feljelentenek.
2012. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress 3,4 barátot akik azt mondják a bkv-nak, hogy veled voltak, és tényleg csak elfelejtettél lyukasztani.
2012. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokba fog kerülni Neked ez, sajnos.
2012. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Keress 3,4 barátot akik azt mondják a bkv-nak, hogy veled voltak, és tényleg csak elfelejtettél lyukasztani."


És ez mégis kit érdekel?


A TESCO-banm is kitolod a kosarat, aztán ha elkap a biztonsági őr, odaállsz 3 barétoddal akik bizonyítják, hogy nem lopni akartál, hanem TÉNYLEG csak felfelejtetted, hogy fizetni is kell?

Ne már :D

2012. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 válaszoló, miért fog nekem sokba kerülni?
2012. ápr. 9. 23:18
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként meg hogy tudják bizonyítani hogy én voltam, ha nem írtam alá?pl mondhatom hogy ellopták/elhagytam és valaki használta.
2012. ápr. 9. 23:19
 7/9 anonim válasza:
82%

Kapod a 16 ezres bírságot, hogyne, küldik is ki neked.

Gondolod nem találnak meg, pláne ha már adtál személyes okiratot? Még TAJ kártya alapján is megtalálnak.

2012. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

"pl mondhatom hogy ellopták/elhagytam és valaki használta."


Ezt köteles vagy a rendőrségen jelenteni, különben a te felelősséged. A bejelentés után körözik az iratot, és a bejelentés utáni felhasználás már igazolt lesz. De a felhazsnálás utáni eltűnés/lopás bejelentésnél a felhazsnálásért te felelsz.

2012. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Felírta magának az adatokat, a szabálysértés tényét megállapította. Nem kell beleegyezned hogy feljelentsenek. El sem kell menned a bíróságra, nem kötelező. Akkor sem kell beleegyezned, meghozzák az ítéletet nélküled is. Itt a felperes bizonyít és ő dönt. Ennyi.
2012. ápr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!