Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntettek a buszon a...

Tévhit kérdése:

Megbüntettek a buszon a "kallerek", mert reggel nem kaptam bérletet -. -'Mi lehet ha nem fizetem be a csekket?

Figyelt kérdés
Azt akarom kérdezni, hogy ha megbüntet a buszon a "kaller" akkor lesz belőle valami baj, hogy ha nem fizetem be a 8000Ft-ot? Mert pár haverom már 3 éve nem fizeti amikor megbüntetik buszon és eddig az elsőnél volt csak 6 hónap után felszólítás utána soha...Mi lenne ha nem fizetném be?(Komárom) 17/F

2012. ápr. 12. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

gratulálok ugyes voltál ilyen okosnak mint te adtam volna 30 000 ft is.gratulálok.

fizesd ki mert csendben paplan allat egyzser jönnn egy papir és az lesz rajta 160 000ft :)

másik nem kellet volna oda adni semidet ,leszálsz és vége enyi semilyen joga nincsen hozád nem érhet fel nem tarthat ....

sokan észre sem veszik aki adja adja aki nem leszál.

vagy hamis adatokat ad meg ...

lényeg te ezt meg kaptad.

2012. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Volán nem jótékonysági egylet, a hiányzó pénzüket keresni fogják. Kapsz majd felszólításokat, hogy fizesd be, utána akár végrehajtás is lehet belőle. Nem küldenek mindig, mindenkinek felszólításokat, de nem felejtenek, előbb-utóbb eszükbe jut.
2012. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... inkább befizetem de legközelebb lelépek mielőtt gond lenne!
2012. ápr. 12. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:

"mert reggel nem kaptam bérletet"


Jegyet se kaptál?

Megérdemled!

2012. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első, azt elárulom, hogy manapság már közterületesekkel mennek az ellenőrök, aki bizony feltarthat a rendőrök kiérkezésééig.


Ezt nemrég vezették be, és épp amiatt, hogy sokan leszálltak, aztán csá.

2012. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy megérdemled, kérdező. Aki lop, az fizesse is meg.
2012. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert Komáromban aztán rohadt sok közterületes lehet. :) Heló, nem csak Pest van a világon!
2012. ápr. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!