Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem teljesen értem a Máv...

Nem teljesen értem a Máv menetdíjszámítását. Az Elvira szerint, ha Bp-Déli Sárbogárd útra veszek jegyet 84km-est adnak. Onnan Bajára 104 kilométerest. Ugyanezen útvonalon, ha egyben veszem a jegyet 140 kilométerest. Miért van ekkora különbség?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Miért titkolná el? Teljesen nyilvános dokumentum... Csak utána kell keresni. "


Konkrét példám van erre: Egyik évben plakáton hirdették a Föld napját (civil szervezetek), és ott állt, hogy MÁV akkor ingyen szállítja a bringákat, csak 0 forintos jegyet kell kérni rá bármelyik pénztárban. MÁV hírlevélben szintén benne volt.

Erre több ismerősömmel mentünk jegyet venni, hozzá az ingyenes kerékpárjegyet. És nem volt hajlandó kiadni a pénztáros, mondván erről ő nem tud.

Nem írom le milyen sok idő és küzdelem után adta csak ki... és hány vonat ment el azidő alatt...

Mások is jártak így, többektől hallottam.

Gondolom sokan nem hallottak róla,nekik meg pénzért adták ki!!! Ez jogos???


Mások más kedvezményeket nem kaptak meg olyan is volt, tehát igaz az, hogy "csak keresni kell", de a találás véletlen. Utólag meg hova reklamálhatok?


Az elvirán meg rendszeresen találunk hibákat, ez is annak tűnt...

Szóval nem olyan egyértelműek a dolgok!

2012. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Utólag meg hova reklamálhatok? "


Az Ügyfélszolgálatnak. Nekem volt már menetem velük, tévedett a pénztáros és visszafizették a különbözetet.

2012. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!