Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van olyan h ha volt mindenem...

Van olyan h ha volt mindenem a bkv-n, (igazolvány, szelvény, szám beirva, fénykép) mégis vmi miatt be kell mennem az akácfa utcába, és azt mondták nem kell fizetnem, hihetek nekik? (adtak csekket ha nem mennék be 8 napon belül)

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi lett volna, ha megkérdezed miért?
2012. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom miért, csak itt nehéz lenne elmagyarázni. Mondjuk ugy h a pecsét rajta nem általános volt, hanem h nyugdíjasok. De teljesáru jegyem volt
2012. máj. 31. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig ez pótdíjnak néz ki, és általában közlik is, hogy miért kapod!

Biztos csak annyira figyeltél,mint órákon!

Azért szivatnak, mert kiskorú vagy!


A pótdíjas cuccal meg menj be minél előbb az Akácfába, de azért pénzt vigyél magaddal, mert nem lesz ingyen a dolog!

Ja, és egy érvényes bérletet is vigyél magaddal, de valami rendeset!

2012. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most akkor jegyed volt, vagy bérleted?
2012. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bérletem volt. De a rohadt szemetek!!!! Utána meg jópofiztak velem. Akkor lett gyanús mikor olvastam a csekk hátulján a dolgokat!
2012. máj. 31. 20:47
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és nagyon rafkos volt a pasi: ezt az összeget nem kell befizetned ha 8 napon belül bemutatod... de azt nem közölte h kell vmit is fizetni
2012. máj. 31. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Te ritka hülye vagy...


Még itt sem tudod elmondani hogy miért bűntettek meg, mi is a problémád...


Így hogy vársz segítséget?

2012. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött át, hogy mi a problémád... mindenesetre VAN olyan, hogy a csekken szereplő összeget nem kell befizetned. Méghozzá akkor, ha bemész 8 napon belül és befizeted a csekken vélhetően szereplő 16000 forint felét, 8000 forintot.


Ezen túlmenően, ha otthon felejtetted a bérletedet, akkor azt hiszem, 2000 forintért be lehet mutatni néhány napon (talán 3 munkanap?) belül. De csak akkor, ha az adott bérlettel már ténylegesen rendelkeztél a büntetés időpontjában - olyat nem lehet játszani már, hogy megbüntetnek és utána gyorsan veszel egy bérletet és azt lobogtatod.

2012. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tizenéves suhancok, azt hiszitek ti sz*rtátok a világot, és ugy beszélhetsz velem mintha s*ggedből rángattak volna ki... mindegy, most ki vagyok eléggé akadva az ellenőrökre, mert egy olyan miatt kellett fizetnem, amiért más egy sulyosabb hibáért egy ejnye bejnyét kap. Ha tudtam volna h fizetnem kell oda sem adom a személyimet. És tényleg utána még ott dumálgattak velem, mintha nem az előbb büntettek volna meg... Fér*gek!!


Amugy nem akartam elmagyarázni (nektek) mert elég bonyolult h miért büntettek meg, utána mégis leírtam és én vagyok most lehülyézve meg h nem figyelek! Kösz az együttérzést meg a segíteni akarást... (az előttem szólóra nem vonatkozik!!)

2012. jún. 1. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Jézusom te is ilyen fax nyugger vagy aki rohan a busz után fent meg vinnyog, hogy nincs ülőhelye?


Nézd már meg mit írtál te jóember:

Teljesárú jegy? Az milyen?!

Min volt pecsét? Mi az hogy nyugdíjas pecsét volt rajta? Hol? Mi?

És az ellenőr a féreg mi? Kretén hülye.

2012. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!