Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tilosban parkolás?

Tilosban parkolás?

Figyelt kérdés
A hétvégén lefényképezték az autómat, ahogy megállni tilosban parkolok. De azon utca végéről, ahol ki van téve a tábla. Nem arról hajtottam be. Ahonnan behajtottam ott egy várakozni tilos tábla van. Ott volt egy rendőr is, kérdeztem van-e gond. Azt mondta nincs. Nyugodt voltam, ok. Jogos-e a büntetés ilyen esetben? Mellesleg a várakozni táblát nehezen lehet észre venni a lomboktól.
2012. jún. 9. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Sztem pont az a rohadt patkány zsaru büntetett meg, aki azt mondta nem lehet belőle gond. Ha leállnál pereskedni, lehet még rosszabbul járnál, fizesd be inkább, max egy 10-es és máskor zsarunak azt se hidd el amit kérdez
2012. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Napkiraly ***** válasza:
ha szembeoldalonparkoltál bukta. Ha meg menetirány szernti jobb oldalon és ott várakozni tilos volt,akkor elvinném a kancsókat a közigbíróságra
2012. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már megnéztem a fotót, 30k...Nem szeretném annyiban hagyni,mert úgy érzem,hogy nem annyira kerek a dolog. Mellesleg folyamatosan parkolnak ott...
2012. jún. 9. 15:14
 4/15 A kérdező kommentje:
Menetirány szerinti jobb oldalon megállni tilos volt. Ezt láttam. A bal oldalon parkolni tilos, ezért álltam meg ott, ahol legalább 20 autó volt...
2012. jún. 9. 15:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ melyik oldalon parkoltál. Nekem is kintvolt az a tábla hogy megállni is tilos de szintén az utca másik felében én meg nem abba a menetirányba parkoltam hanem másik oldalt ott meg nem volt kint. Plusz egy rendőr autó előtt álltam meg akik trafiztak én is rákérdeztem úgy mint te nekem mondták hogy nyugodtan maradhatok ott mert azt a helyet parkolásra tervezték. És nem büntetett meg egyáltalán.
2012. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azon az oldalon parkoltam, ahol a várakozni tilos tábla volt...
2012. jún. 9. 15:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Hol van ez pontosan helyszinileg?
2012. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Törökszentmiklós, Vásárhelyi út 11
2012. jún. 9. 15:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a rendőr azt mondta, nem gond, még szabálytalanul parkoltál és egy másik rendőr, vagy egy közterület-felügyelő simán megbírságolhatott. Persze ha a rendőr kimondottan utasít arra, hogy állj meg a tilosban és hagyd ott a kocsidat, akkor nem büntethetnek meg, hiszen a rendőr felülbírálhatja a közlekedési jelzéseket - de ebben az esetben szó sincs ilyesmiről, csak te kérdeztél rá, hogy okés-e, nem ő mondta, hogy ott KELL leparkolnod...
2012. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Na megvan...Felhívtam egypár ismit, ahol parkoltam SEMMILYEN

tábla nincs!Az utca végén van egy megállni tilos tábla, de nem arról jöttem be.Lehet ilyen? Hogy, csak az egyik végén van tábla?

2012. jún. 9. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!